(UHA) Uluslararası  Haber Ajansı

Kemal Kılıçdaroğlu şehit cenazesine gönderdiği çelenkleri çöpe atan şehit ailesine dava açtı

    Samsun’da Şehit Piyade Uzman Onbaşı Ramazan Taşkın’nın cenazesine gönderilen CHP çelenkleri, şehit yakınları tarafından istenmemiş ve boş bir bahçeye atılmıştı. Şehit yakınları “HDP ile işbirliği yapanların çelengini istemiyoruz’ diyerek tepki gösterirken cenazeye katılan vatandaşlarda şehit yakınlarına alkışlarla destek vermişti. Olanları hazmedemeyen Kemal Kılıçdaroğlu şehit yakınlarına dava açtı. Geçtiğimiz aylarda şehit olan Piyade Uzman […]

Kemal Kılıçdaroğlu şehit cenazesine gönderdiği çelenkleri çöpe atan şehit ailesine dava açtı
14 Eylül 2017 - 2:47 'de eklendi ve 33 kez görüntülendi.

 

 

Pelin Çift İle Gündem Ötesi

Samsun’da Şehit Piyade Uzman Onbaşı Ramazan Taşkın’nın cenazesine gönderilen CHP çelenkleri, şehit yakınları tarafından istenmemiş ve boş bir bahçeye atılmıştı.

Şehit yakınları “HDP ile işbirliği yapanların çelengini istemiyoruz’ diyerek tepki gösterirken cenazeye katılan vatandaşlarda şehit yakınlarına alkışlarla destek vermişti.

Olanları hazmedemeyen Kemal Kılıçdaroğlu şehit yakınlarına dava açtı.

Geçtiğimiz aylarda şehit olan Piyade Uzman Onbaşı Ramazan Taşkın’nın Çarşamba ilçesindeki Rıdvan Paşa Camii’nde kılınacak olan cenaze namazı öncesinde, şehit yakınları olduğu iddia edilen kişilerce,

Çelengi çıkartırken şehit yakınları “HDP ile işbirliği yapanların çelengini istemiyoruz” diyerek tepki gösterirken, çevredeki vatandaşlar da alkışlarla onlara destek vermişlerdi.

Share
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER