(UHA) Uluslararası  Haber Ajansı

Karadeniz İller arası Karate Turnuvası ve ANKA

    30 Ağustos Zafer Bayramı etkinlikleri çerçevesinde Ordu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Kaymakamlık ve Belediye başkanlığı sponsorluğunda organize edilen, “Karadeniz İller arası Karate Turnuvası”, Kumru Davut Yılmaz spor salonunda yapılan müsabakalarla tamamladı. Turnuvanın organizasyon komisyonu başkanı Ahmet Karacı, tüm katılımcılara rahat ortam sağlamak için her şeyin en ince ayrıntısına kadar düşünerek her […]

Karadeniz İller arası Karate Turnuvası ve ANKA
14 Eylül 2017 - 11:15 'de eklendi ve 465 kez görüntülendi.

 

 

ne mutlu türküm diyene ile ilgili görsel sonucu

30 Ağustos Zafer Bayramı etkinlikleri çerçevesinde Ordu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Kaymakamlık ve Belediye başkanlığı sponsorluğunda organize edilen, “Karadeniz İller arası Karate Turnuvası”, Kumru Davut Yılmaz spor salonunda yapılan müsabakalarla tamamladı.

Turnuvanın organizasyon komisyonu başkanı Ahmet Karacı, tüm katılımcılara rahat ortam sağlamak için her şeyin en ince ayrıntısına kadar düşünerek her şeyi en iyi şekilde organize etmiştir.

Bu organizasyona her türlü hizmet fedekarlığı yapan ordu gençlik hizmetleri ve spor il müdürü  Mustafa genç, Kumru ilçe Kaymakamı Deniz Kılınç, Belediye Başkanı Murat Hatipoğlu, maddi manevi büyük destek verdi.

Turnuvayı baştan sona yakından izlediler ve dereceye giren sporcuları ödüllendir.

Kumru Kaymakamı Deniz Kılınç

Tüm katılımcılara yönelik bir konuşma yapan Kumru Kaymakamı Deniz Kılınç, bu turnuvanın Kumru ilçesinde olması için her türlü maddi manevi desteği verdiklerini ve tüm katılımcıları gönülden kutladıklarını belirterek, Turnuvadaki organizasyonun başarılı olduğunu ve bunun mutluluğunu yaşadıklarını dile getirdi.

Kumru Belediye Başkanı Murat Hatipoğlu

Belediye Başkanı Hatipoğlu da,  “Turnuvaya katılan tüm illeri, turnuvayı sorunsuz bir şekilde idare eden hakemlerimizi ve teknik personelimizi, ayrıca birçok sportif organizasyonda iş birliği içinde olduğukları Türk sporuna önemli hizmetlerde bulunan Ordu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü personelinimizi de  kutluyoruz” dedi.

Ordu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Kumru Kaymakamlığı ve Kumru Belediyesi ile ortaklaşa düzenlediği “Karadeniz İller arası Karate Turnuvası” da dereceye giren sporcuları ödüllendiren Kumru kaymakamlığı ve belediyesi tüm katılımcılarda büyük takdir topladı. Bu anlamda turnuvaya katılan Hakem, antrenör, sporcu ve kulüpler buradan memnun ayrıldı.

Bu turnuvada bende hakem olarak görev yaptım. Bu turnuvanın organizasyondaki baş mimarı Ahmet Karacı benim sporculuk yıllarımdan tanıdığım, çok dürüst, çok çalışkan spor aşığı bir kardeşimdir. Müsabakaların başlamasından iki gün önce geldim ve kendisinin misafiri oldum.

Spor salonunda sporcularıyla çok keyifli, çok eğlenceli müsabakaya yönelik teknik taktik antremanı yaptırdım, yetenekli ve istekli kabiliyetli yarınların şampiyonu olacak birçok sporcularını gözlemledim. Ayrıca burada Kulüp-sporcu-veli, üçgeninden oluşan çok önemli bir güç kaynağı gördüm.

Evet yanlış duymadınız Veli.. Veli dedim çünkü veli varsa sporcu var, Veli varsa sporcu antrenmanlara gelir, her daim bu işi benimser, Veli varsa kulübün disiplini çocuğa işler, Veli varsa sporcu müsabakalara gelir, Veli varsa sporcu sporun değerini bilir, Veli varsa kulübü anlayan yâda her zorlukta kulübü destekleyen bir kahraman vardır.

İşte Ahmet Karacı arkadaşım ve spor salonundaki bu ortam çok güzeldi. Göstermiş olduğu misafir perverliğe ve sıcak samimi dostluk nezdiniz de tüm emeği geçenlere çok teşekkür ediyoruz. Ayrıca iştirak eden hakem, antrenör,sporcu ve tüm katılımcıları kutlarım.

          Vasfi AŞÇI

 vasfiasci@gmail.com

Share
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER