(UHA) Uluslararası  Haber Ajansı

İzmir Barosu Başkanı Av.Aydın Özcan, kardeş ülke Türkmenistan’a başarılar diledi.

    Türkmenistan’ın başkenti Aşkabat’ta gerçekleşecek Kapalı Salon-Savaş Sanatı Asya oyunlarının tanıtım çalışmalarını gönüllü olarak üstlenen İzmir Barosu Denetleme Kurulu Üyesi Av. Perman Sarıyev, tanıtım çalışmaları sırasında İzmir Barosu Başkanı Av. Aydın Özcan’ı ziyaret etti. Ziyaret sırasında Baro Başkanı Av. Aydın Özcan, yapılacak olan bu büyük organizasyonda Türkmenistan Devlet Başkanı Gurbangulu Berdimuhammedov’a ve kardeş Türkmen […]

İzmir Barosu Başkanı Av.Aydın Özcan, kardeş ülke Türkmenistan’a başarılar diledi.
14 Eylül 2017 - 20:35 'de eklendi ve 177 kez görüntülendi.

 

 

ne mutlu türküm diyene ile ilgili görsel sonucu

Türkmenistan’ın başkenti Aşkabat’ta gerçekleşecek Kapalı Salon-Savaş Sanatı Asya oyunlarının tanıtım çalışmalarını gönüllü olarak üstlenen İzmir Barosu Denetleme Kurulu Üyesi Av. Perman Sarıyev, tanıtım çalışmaları sırasında İzmir Barosu Başkanı Av. Aydın Özcan’ı ziyaret etti.

Ziyaret sırasında Baro Başkanı Av. Aydın Özcan, yapılacak olan bu büyük organizasyonda Türkmenistan Devlet Başkanı Gurbangulu Berdimuhammedov’a ve kardeş Türkmen halkına başarılar diledi.

Organizasyonun kardeş Türkmenistan Devleti’nin dünya tanıtımında büyük önemi olduğunu ifade eden Av. Aydın Özcan, sporun devletler ve halklar arasında barış ve kardeşliği geliştirdiğini dile getirdi.

Av. Aydın Özcan, Türkmenistan Devlet Başkanı Gurbangulu Berdimuhammedov’un “bizler kemik kardeşiz” sözlerini hatırlatarak Türkmenistan’a bir kez daha başarılar diledi.

Bu yıl 17-27 Eylül 2017 tarihlerinde beşinci kez düzenlenecek olan Kapalı Salon-Savaş Sanatı Asya Oyunları’na 22 spor dalında 63 ülke katılacak.

İZMİR, UHA Haber

Share
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER