(UHA) Uluslararası  Haber Ajansı

Almanya’dan Rusya’ya Suriye teşekkürü

    Astana görüşmelerinin Suriye’deki şiddeti azaltmaya yardımcı olduğunu belirten Almanya Dışişleri Bakanı Sigmar Gabriel, Rusya’ya teşekkür etti. Gabriel, Rus mevkidaşı Sergey Lavrov ile ortak basın toplantısında, “Astana süreci, BM süreçlerini azaltmaya yardımcı oldu, bunu organize edenlere teşekkür ediyoruz. Öncelikle Rusya’ya müteşekkirim, çünkü ateşkes ve gerilimi azaltma bölgelerinin oluşturulmasının ardından BM yönetimindeki Cenevre sürecinin devam […]

Almanya’dan Rusya’ya Suriye teşekkürü
14 Eylül 2017 - 2:36 'de eklendi ve 175 kez görüntülendi.

 

 

ne mutlu türküm diyene ile ilgili görsel sonucu

Astana görüşmelerinin Suriye’deki şiddeti azaltmaya yardımcı olduğunu belirten Almanya Dışişleri Bakanı Sigmar Gabriel, Rusya’ya teşekkür etti.

Gabriel, Rus mevkidaşı Sergey Lavrov ile ortak basın toplantısında, “Astana süreci, BM süreçlerini azaltmaya yardımcı oldu, bunu organize edenlere teşekkür ediyoruz. Öncelikle Rusya’ya müteşekkirim, çünkü ateşkes ve gerilimi azaltma bölgelerinin oluşturulmasının ardından BM yönetimindeki Cenevre sürecinin devam etmesi gerektiği yönünde hiçbir zaman hiçbir şüphe yoktu” dedi.Gabriel, “Ateşkesi organize ettikten sonra siyasi süreci başlatıyoruz demek, Rusya’nın her zaman çok akıllıca duruşu olduğunu gösteriyor” diye ekledi.

Share
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER