(UHA) Uluslararası  Haber Ajansı

Lavrov: Arap ülkeleri Doha ile doğrudan görüşmeli

    Suudi Arabistan’a giden Rusya Dışişleri Baknı Lavrov, Arap ülkelerini, Katar ile doğrudan görüşmelere başlamaya çağırdı. Lavrov, İdlib’teki çatışmasızlık bölgeleri anlaşmasının Eylül’de tamamlanabileceğini söyledi. Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, Suudi Arabistan’a yaptığı ziyarette, “Katar ile diplomatik tartışmalara giren Arap ülkelerinin krizi çözmek için Doha ile doğrudan görüşmelere başlamaları gerektiğini” söyledi. Rusya Dışişleri Bakanı Sergey […]

Lavrov: Arap ülkeleri Doha ile doğrudan görüşmeli
14 Eylül 2017 - 2:21 'de eklendi ve 85 kez görüntülendi.

 

 

ne mutlu türküm diyene ile ilgili görsel sonucu

Suudi Arabistan’a giden Rusya Dışişleri Baknı Lavrov, Arap ülkelerini, Katar ile doğrudan görüşmelere başlamaya çağırdı.

Lavrov, İdlib’teki çatışmasızlık bölgeleri anlaşmasının Eylül’de tamamlanabileceğini söyledi.

Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, Suudi Arabistan’a yaptığı ziyarette, “Katar ile diplomatik tartışmalara giren Arap ülkelerinin krizi çözmek için Doha ile doğrudan görüşmelere başlamaları gerektiğini” söyledi.

Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov
Habertürk’ün haberine göre, Suudi Arabistan Dışişleri Bakanı Adil el-Cubeyr, “Katar’ın Körfez krizi çerçevsinde çözüm bulmak için ciddiyet göstermesi gerektiğini” söyledi.
El-Cubeyr, “çözümün terörizmi desteklememek, istenilen kişilerin saklanmaması ve başkalarının işlerine karışmamak olduğunu” söyledi.
Çatışmasızlık bölgeleri
Sergey Lavrov, İdlib’deki çatışmasızlık bölgesi anlaşmasının Eylül ayı ortasında tamamlanabileceğini söyledi.

 

Share
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER