(UHA) Uluslararası  Haber Ajansı

AB Bakanı ve Başmüzakereci Çelik İngiltere’ye gidecek

    AB Bakanı Çelik, 12-14 Eylül’de İngiltere’ye ziyaret düzenleyecek. Bakanlıktan yapılan yazılı açıklamaya göre, Çelik 12-14 Eylül arasında düzenleyeceği Londra ziyareti çerçevesinde İngiltere Dışişleri Bakanı Boris Johnson ve Avrupa ve Amerika’dan sorumlu Devlet Bakanı Alan Duncan ile görüşecek. Kraliyet Uluslararası İlişkiler Enstitüsü Chatham House’da Avrupa’nın geleceği üzerine bir konferans verecek olan Bakan Çelik, ayrıca […]

AB Bakanı ve Başmüzakereci Çelik İngiltere’ye gidecek
11 Eylül 2017 - 14:31 'de eklendi ve 69 kez görüntülendi.

 

 

ne mutlu türküm diyene ile ilgili görsel sonucu

AB Bakanı Çelik, 12-14 Eylül’de İngiltere’ye ziyaret düzenleyecek.

Bakanlıktan yapılan yazılı açıklamaya göre, Çelik 12-14 Eylül arasında düzenleyeceği Londra ziyareti çerçevesinde İngiltere Dışişleri Bakanı Boris Johnson ve Avrupa ve Amerika’dan sorumlu Devlet Bakanı Alan Duncan ile görüşecek.

Kraliyet Uluslararası İlişkiler Enstitüsü Chatham House’da Avrupa’nın geleceği üzerine bir konferans verecek olan Bakan Çelik, ayrıca İngiltere’de İslamofobi konusunda çalışmalar yürüten önemli isimlerle çalışma yemeğinde bir araya gelecek.

Bakan Çelik, ziyareti sırasında İngiltere basın organlarına da mülakatlar verecek.

Çelik, Londra temaslarında, Türkiye-AB ilişkilerindeki son gelişmeler, Türkiye-İngiltere ilişkileri, İngiltere’nin AB’den ayrılma süreci (Brexit), terörle mücadele ve geniş çerçevede iş birliği imkanları hakkında görüş alışverişinde bulunacak.

Share
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER