(UHA) Uluslararası  Haber Ajansı

“CHP’liler ölen teröristleri savunur hale geldi”

    -Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan ‘SİHA’ iftirasına çok sert tepki: CHP’liler ölen teröristleri savunur hale geldi Cumhurbaşkanı Erdoğan: (CHP’li Tanrıkulu’nun SİHA’larla ilgili iftiraları) SİHA’lar teröristleri vurur. CHP’liler ölen teröristleri savunur hale geldi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan,  CHP İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu’nun, terörle mücadelede kullanılan silahlı insansız hava araçlarıyla (SİHA) ilgili eleştirisine, “Neymiş? Sivilleri vurmuş… Nerede o […]

“CHP’liler ölen teröristleri savunur hale geldi”
10 Eylül 2017 - 0:02 'de eklendi ve 207 kez görüntülendi.

 

 

bayrak-atatürk ile ilgili görsel sonucu

-Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan ‘SİHA’ iftirasına çok sert tepki: CHP’liler ölen teröristleri savunur hale geldi

Cumhurbaşkanı Erdoğan: (CHP’li Tanrıkulu’nun SİHA’larla ilgili iftiraları) SİHA’lar teröristleri vurur. CHP’liler ölen teröristleri savunur hale geldi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan,  CHP İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu’nun, terörle mücadelede kullanılan silahlı insansız hava araçlarıyla (SİHA) ilgili eleştirisine, “Neymiş? Sivilleri vurmuş… Nerede o siviller?” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, şöyle devam etti: “SİHA’lar teröristleri vuruyor ve silahlı kuvvetlerimiz, güvenlik güçlerimiz çok daha güçlü hale gelmek suretiyle terörizmle, teröristlerle, terör örgütleriyle bu mücadelesini sürdürecektir ve bunu CHP’nin temsilcileri, vesaireleri durduramaz. Ben beklerdim ki CHP’nin genel başkanı çıksın ‘Ey Tanrıkulu, sen kimden yanasın, teröristlerden yana mısın yoksa bu ülkenin güvenlik güçlerinden yana mısın?’… Bugüne kadar bu kadar bizim güvenlik gücümüz şehit oldu, bu kadar sivilimiz bizim şehit oldu, bunların sesi çıktı mı? Çıkmadı. Biz şimdi silahlı İHA’larımızı yaptık, tabii terör örgütü artık kaçacak delik arıyor. Böyle bir dönemin içinde de bu beyler, ölen teröristleri savunur hale geldiler. Biz sizi tanıyoruz zaten. Siz bunların cenazelerine katılır, onlarla beraber hareket eder, onların gittikleri yerlerde beraber olur, bütün bunlardan sizi tanıyoruz. Tek farkınız var siz CHP’siniz, onlar HDP. Farkınız bu ama sizin yerlilik, millilik diye bir özelliğiniz yok ve hangi merciye müracaat ederlerse etsinler, biz bu attığımız adımların sonuna kadar doğru olduğuna ve bu kararlılıkla terörle mücadeleyi de terör örgütünden bir kişi dahi kalmayıncaya kadar sürdüreceğiz ve bu alanda da savunma sanayimizi geliştiriyoruz ve bu konuyla ilgili de her türlü biz silahlanmamızı da gerçekleştirdik, gerçekleştiriyoruz. Yeter ki bunları yerli ve milli olarak üretebilir hale gelelim. Çok daha rahat bu mücadeleyi içeride ve dışarıda sürdürelim.”

Share
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER