(UHA) Uluslararası  Haber Ajansı

Karate Milli Hakemi Vasfi Aşçı Ordu’ya Gidiyor

    Karate Federasyonu ve Ordu Gençlik Hizmetleri ve Spor il Müdürlüğü’nce organize edilen “Karadeniz İller arası Karate Turnuvası” Ordu’da düzenlenecek. Müsabakalar Minik-Yıldız- Ümit Genç Bay-Bayan kategorilerinde olacak ve Düzce ilinden Artvin iline kadar tüm Karadeniz illeri katılacak ve 850 civarında sporcu madalya ve kupa için mücadele edecek. İlimizin karate branşında usta isimlerinden ve aynı […]

Karate Milli Hakemi Vasfi Aşçı Ordu’ya Gidiyor
07 Eylül 2017 - 12:47 'de eklendi ve 142 kez görüntülendi.

 

 

bayrak-atatürk ile ilgili görsel sonucu

Karate Federasyonu ve Ordu Gençlik Hizmetleri ve Spor il Müdürlüğü’nce organize edilen “Karadeniz İller arası Karate Turnuvası” Ordu’da düzenlenecek.

Müsabakalar Minik-Yıldız- Ümit Genç Bay-Bayan kategorilerinde olacak ve Düzce ilinden Artvin iline kadar tüm Karadeniz illeri katılacak ve 850 civarında sporcu madalya ve kupa için mücadele edecek.

İlimizin karate branşında usta isimlerinden ve aynı zamanda Karate milli hakem ve milli sporcularından olan Vasfi Aşçı, yeni bu şampiyonada görev yapacak.

Vasfi Aşçı uçakla Giresun-Ordu havaalanına inecek oradan görev yerine geçecek.

 

AŞÇI VAAD EDİLEN HAKEMLER LİSTESİNDE

Spor camiasının önemli isimlerinden biri olarak kabul edilen, Eşme spor kulüp başkanlığı da yapan Asçı alt yapıdaki çalışmalarıyla futbolda da birçok genci spora kazandırdı. Ayrıca  ulusal ve uluslararası turnuvalarda görev yapan karate milli hakemlerimizden Vasfi Aşçı, geçtiğimiz günlerde Gaziantep’te düzenlenen Türkiye Karate şampiyonası ve Dünya milli takım seçmelerinde görev yaptı. Merkez Hakem Kurulu’nun geçmiş sezonlarda da takibinde olan ilimiz hakemlerinden Vasfi Aşçı’nın gösterdiği başarılı yönetimleriyle dikkatleri çektiği ve vaat eden hakemler listesinde yer aldığı belirtiliyor.

KOCAELİ, UHA Haber

Share
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER