(UHA) Uluslararası  Haber Ajansı

AB Bakanı Çelik bugün Estonya’ya gidecek

    AB Bakanı ve Başmüzakereci Çelik, AB Gayriresmi Dışişleri Bakanları Toplantısı’na katılmak üzere  bugün Estonya’ya gidecek. Avrupa Birliği (AB) Bakanı ve Başmüzakereci Ömer Çelik, Estonya’nın başkenti Tallin’de yapılacak Avrupa Birliği (AB) Gayriresmi Dışişleri Bakanları Toplantısı’na katılacak. AB Bakanlığından yapılan açıklamaya göre, Bakan Çelik, AB Gayriresmi Dışişleri Bakanları Toplantısı’na (Gymnich) katılmak üzere 7-8 Eylül tarihlerinde […]

AB Bakanı Çelik  bugün Estonya’ya gidecek
07 Eylül 2017 - 1:53 'de eklendi ve 58 kez görüntülendi.

 

 

ne mutlu türküm diyene ile ilgili görsel sonucu

AB Bakanı ve Başmüzakereci Çelik, AB Gayriresmi Dışişleri Bakanları Toplantısı’na katılmak üzere  bugün Estonya’ya gidecek.

Avrupa Birliği (AB) Bakanı ve Başmüzakereci Ömer Çelik, Estonya’nın başkenti Tallin’de yapılacak Avrupa Birliği (AB) Gayriresmi Dışişleri Bakanları Toplantısı’na katılacak.

AB Bakanlığından yapılan açıklamaya göre, Bakan Çelik, AB Gayriresmi Dışişleri Bakanları Toplantısı’na (Gymnich) katılmak üzere 7-8 Eylül tarihlerinde AB Dönem Başkanı Estonya’nın başkenti Tallin’i ziyaret edecek.

Bakan Çelik,  bugün Estonya Dönem Başkanlığı tarafından AB üye ve aday ülkelerin katılımıyla düzenlenecek akşam yemeğine katılacak, 8 Eylül’de ise “Radikalleşme ve şiddet içeren aşırıcılıkla mücadele ve engelleme” başlıklı oturumda konuşma yapacak.

AB Bakanı ve Başmüzakereci Çelik’in toplantı marjında muhataplarıyla Türkiye-AB ilişkilerindeki son gelişmeleri ele alması da öngörülüyor.

Share
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER