(UHA) Uluslararası  Haber Ajansı

Almanya’dan provokatif Türkiye hamlesi … Merkel, Türkiye’nin üyeliğine karşı çıkmak için …

    -Merkel, Türkiye’nin üyeliğine karşı çıkmak için AB liderleriyle görüşecek Merkel, Türkiye düşmanlığında yeni perde açmaya hazırlanıyor. Alman hükümet sözcüsü, Merkel’in Türkiye’nin üyeliğine karşı çıkmak için Ekim ayında AB liderleriyle görüşeceğini açıkladı. Almanya Dışişleri Sözcüsü yaptığı açıklamada Türkiye’yi hedef aldı. 24 Eylül’de gerçekleşecek olan seçimler öncesi Türkiye karşıtlığı üzerinden oy toplamaya çalışan siyasi partiler, […]

Almanya’dan provokatif Türkiye hamlesi … Merkel, Türkiye’nin üyeliğine karşı çıkmak için …
05 Eylül 2017 - 1:05 'de eklendi ve 135 kez görüntülendi.

 

 

ne mutlu türküm diyene ile ilgili görsel sonucu

-Merkel, Türkiye’nin üyeliğine karşı çıkmak için AB liderleriyle görüşecek

Merkel, Türkiye düşmanlığında yeni perde açmaya hazırlanıyor. Alman hükümet sözcüsü, Merkel’in Türkiye’nin üyeliğine karşı çıkmak için Ekim ayında AB liderleriyle görüşeceğini açıkladı.

Almanya Dışişleri Sözcüsü yaptığı açıklamada Türkiye’yi hedef aldı. 24 Eylül’de gerçekleşecek olan seçimler öncesi Türkiye karşıtlığı üzerinden oy toplamaya çalışan siyasi partiler, AB üyeliği başta olmak üzere birçok konuda Türkiye’yi hedef alıyor.

Hükümet sözcüsü tarafından yapılan açıklamada, şu anda Türkiye’nin AB’ye üye olabilecek pozisyonda olmadığı savundu.

Türkiye’nin üyelik müzakereleriyle ilgili durumun Almanya’da 24 Eylül’de yapılacak seçimlerden sonra AB düzeyinde tartışılacağı belirtildi. Sözcü, Merkel’in Türkiye’nin üyeliğini Ekim ayında AB liderleri ile görüşeceğini söyledi.

Share
Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER