(UHA) Uluslararası  Haber Ajansı

50. Balkan Yelken Şampiyonası başlıyor

    50. Balkan Yelken Şampiyonası  bugün Tekirdağ’da başlayacak. Tekirdağ Yelken ve İhtisas Kulübünde gerçekleştirilecek şampiyonada, 8 ülkeden 200 sporcu mücadele edecek. Optimist, laser 4.7, laser radial, laser standart ve 420 sınıflarında düzenlenecek ve Türkiye’yi 78 sporcunun temsil edeceği yarışlar, 9 Eylül’de sona erecek. Türkiye Yelken Federasyonu tarafından yapılan açıklamada, Türkiye’nin yanı sıra Bulgaristan, Almanya, […]

50. Balkan Yelken Şampiyonası başlıyor
05 Eylül 2017 - 2:39 'de eklendi ve 102 kez görüntülendi.

 

 

ne mutlu türküm diyene ile ilgili görsel sonucu

50. Balkan Yelken Şampiyonası  bugün Tekirdağ’da başlayacak.

Tekirdağ Yelken ve İhtisas Kulübünde gerçekleştirilecek şampiyonada, 8 ülkeden 200 sporcu mücadele edecek.

Optimist, laser 4.7, laser radial, laser standart ve 420 sınıflarında düzenlenecek ve Türkiye’yi 78 sporcunun temsil edeceği yarışlar, 9 Eylül’de sona erecek.

Türkiye Yelken Federasyonu tarafından yapılan açıklamada, Türkiye’nin yanı sıra Bulgaristan, Almanya, Yunanistan, İtalya, Karadağ, Romanya ve Sırbistan’dan 200 sporcunun, Tekirdağ’da şampiyonluk mücadelesi vereceği belirtildi.

Tekirdağ Yelken ve İhtisas Kulübü Antrenörü Berk Uzel, şampiyonanın kendi şehirlerinde düzenlenmesinden dolayı ve kulüpleri adına 3 sporcunun milli takımda yer aldığı için mutlu olduklarını söyledi.

Share
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER