(UHA) Uluslararası  Haber Ajansı

Karadenizli tır şoföründen Mehmetçiklere Kato’da Akçaabat köfte ziyafeti

    Şırnak’ta Kato Dağı’na bayrak asarak gündeme gelen, ardından Tunceli-Pülümür karayolunda PKK tarafından kurşun atılan ve çatışmaya giren Karadenizli tır şoförü, bu kez Kato Dağı’nda Mehmetçiklere Akçabaat köfte ziyafeti verdi. Kurban Bayramı vesilesiyle Kato Dağı’na giden ve burada operasyonda bulunan askerlerle bayramlaşan Abdullah Özer, yanında götürdüğü kilolarca Akçaabat köfteyi mangal yapıp kendi elleriyle askerlere […]

Karadenizli tır şoföründen Mehmetçiklere Kato’da Akçaabat köfte ziyafeti
04 Eylül 2017 - 1:35 'de eklendi ve 78 kez görüntülendi.

 

 

ne mutlu türküm diyene ile ilgili görsel sonucu

Şırnak’ta Kato Dağı’na bayrak asarak gündeme gelen, ardından Tunceli-Pülümür karayolunda PKK tarafından kurşun atılan ve çatışmaya giren Karadenizli tır şoförü, bu kez Kato Dağı’nda Mehmetçiklere Akçabaat köfte ziyafeti verdi.

Kurban Bayramı vesilesiyle Kato Dağı’na giden ve burada operasyonda bulunan askerlerle bayramlaşan Abdullah Özer, yanında götürdüğü kilolarca Akçaabat köfteyi mangal yapıp kendi elleriyle askerlere ikram etti.
Trabzonlu tır şoförü Abdullah Özer, bu kez Kato Dağı’nda Mehmetçiklere Akçabaat köfte ziyafeti verdi. Abdullah Özer, “Terör örgütünün inimiz dediği yeri Mehmetçiklerimiz temizledi. Şimdi biz burada mangal yapıyoruz” dedi.
Tır şoförü Abdullah Özer, Haziran ayında 2 bin 900 rakımlı Kato Dağı’nın zirvesine helikopter kazasında şehit olan 13 askerin fotoğrafının yer aldığı dev Türk bayrağı asmıştı.
Özer, bu olayın ardından tatil için memleketi Gümüşhane’ye giderken Tunceli-Pülümür karayolunda terör örgütü tarafından kaçırılan ve cansız bedeni ırmak kenarında bulunan öğretmen Necmettin Yılmaz’ın büyük boy fotoğrafını asarken PKK’lılarla çatışmaya girmişti.

Share
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER