(UHA) Uluslararası  Haber Ajansı

Kılıçdaroğlu’ndan ‘sus’ ziyareti

    CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, casusluktan suçundan tutuklanan CHP İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu’nu Maltepe Cezaevinde ziyaret etti. Cumhuriyet gazetesinde yayınlanan dosyanın Berberoğlu tarafından iletildiği belirlenmiş ancak kamuoyunda “Berberoğlu bu dosyayı ve görevi kimden aldı” sorusunu yanıtsız kalmıştı. “Berberoğlu konuşursa, soruşturma CHP ve Kılıçdaroğlu’na uzanır” iddialarının gündemde olduğu sırada Kılıçdaroğlu’nun cezaevine gitmesi, kamuoyunda “Sus […]

Kılıçdaroğlu’ndan ‘sus’ ziyareti
03 Eylül 2017 - 0:07 'de eklendi ve 87 kez görüntülendi.

 

 

ne mutlu türküm diyene ile ilgili görsel sonucu

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, casusluktan suçundan tutuklanan CHP İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu’nu Maltepe Cezaevinde ziyaret etti.

Cumhuriyet gazetesinde yayınlanan dosyanın Berberoğlu tarafından iletildiği belirlenmiş ancak kamuoyunda “Berberoğlu bu dosyayı ve görevi kimden aldı” sorusunu yanıtsız kalmıştı. “Berberoğlu konuşursa, soruşturma CHP ve Kılıçdaroğlu’na uzanır” iddialarının gündemde olduğu sırada Kılıçdaroğlu’nun cezaevine gitmesi, kamuoyunda “Sus ziyareti” olarak algılandı.

Ziyarete Kılıçdaroğlu’nun yanı sıra Berberoğlu’nun eşi Oya Berberoğlu, CHP İstanbul İl Başkanı Cemal Canpolat, milletvekilleri Lale Karabıyık, Onursan Adıgüzel ve Bihlun Tamayligil yer aldı.

Ziyaretin ardından kısa bir açıklama yapan Kılıçdaroğlu, “Enis Beyi ziyaret ettim. Morali yerinde. Anılarını yazıyor. Enis Bey uzun yıllar gazetecilik yaptı. Bütün gazeteci arkadaşlara selamları var. Umarız kısa süre içinde tahliye olur” dedi.

Share
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER