(UHA) Uluslararası  Haber Ajansı

Almanya’dan skandal karar: Türkiye’nin FETÖ üyelerinin mal varlığının dondurulması talebini reddetti

    Spiegel dergisinin haberine göre Berlin yönetimi, Türkiye’nin Nisan ayında ilettiği Almanya’daki FETÖ üyelerinin mal varlığının dondurulma talebini reddetti. FETÖ destekçisi Almanya Türkiye ile ilişkileri germeye devam ediyor. Ülkemize teröristleri iade etmemekte, onları korumakta direten Berlin yönetimi FETÖ’cüler hakkında skandal bir karara daha imza attı. Almanya, Türkiye’nin FETÖ’cülerin varlıklarını dondurma talebini resmi olarak reddetti. […]

Almanya’dan skandal karar: Türkiye’nin FETÖ üyelerinin mal varlığının dondurulması talebini reddetti
03 Eylül 2017 - 1:43 'de eklendi ve 84 kez görüntülendi.

 

 

ne mutlu türküm diyene ile ilgili görsel sonucu

Spiegel dergisinin haberine göre Berlin yönetimi, Türkiye’nin Nisan ayında ilettiği Almanya’daki FETÖ üyelerinin mal varlığının dondurulma talebini reddetti.

FETÖ destekçisi Almanya Türkiye ile ilişkileri germeye devam ediyor. Ülkemize teröristleri iade etmemekte, onları korumakta direten Berlin yönetimi FETÖ’cüler hakkında skandal bir karara daha imza attı.

Almanya, Türkiye’nin FETÖ’cülerin varlıklarını dondurma talebini resmi olarak reddetti. Spiegel’in haberine göre ismini vermek istemeyen bir yetkilinin verdiği bilgiye göre Türkiye, Nisan ayında 80 kişilik bir listeyle birlikte Almanya’dan FETÖ mensuplarının malvarlığının dondurulması talebinde bulunmuştu.

Share
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER