(UHA) Uluslararası  Haber Ajansı

Bakan Elvan, Karaman’da vatandaşlarla bayramlaştı

    Bayram namazını Karaman Aktekke Camisi’nde kılan Bakan Elvan, namaz sonrası vatandaşlarla bayramlaştı. Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, “Bu bayram bizim birliğimizin, beraberliğimizin daha da güçlenmesine vesile olur, daha fazla kenetlenmemizi sağlar.” dedi. Bayram namazını Karaman Aktekke Camisi’nde kılan Elvan, namaz sonrası vatandaşlarla bayramlaştı. Elvan gazetecilere yaptığı açıklamada, 80 milyon vatandaşın bayramını kutladığını belirtti. Bu […]

Bakan Elvan, Karaman’da vatandaşlarla bayramlaştı
01 Eylül 2017 - 9:57 'de eklendi ve 68 kez görüntülendi.

 

 

ne mutlu türküm diyene ile ilgili görsel sonucu

Bayram namazını Karaman Aktekke Camisi’nde kılan Bakan Elvan, namaz sonrası vatandaşlarla bayramlaştı.

Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, “Bu bayram bizim birliğimizin, beraberliğimizin daha da güçlenmesine vesile olur, daha fazla kenetlenmemizi sağlar.” dedi.

Bayram namazını Karaman Aktekke Camisi’nde kılan Elvan, namaz sonrası vatandaşlarla bayramlaştı.

Elvan gazetecilere yaptığı açıklamada, 80 milyon vatandaşın bayramını kutladığını belirtti.

Bu bayramda vatan, millet için mücadele eden sınırları koruyan, Türk Silahlı Kuvvetleri personeline, emniyet mensuplarına da şükranlarımı sunduğunu dile getiren Elvan, her birinin bayramını tebrik ettiğini aktardı.

Elvan, şunları kaydetti:

“Allah birliğimizi, beraberliğimizi inşallah daha da kuvvetlendirsin. Bu bayram bizim birliğimizin, beraberliğimizin daha da güçlenmesine vesile olur, daha fazla kenetlenmemizi sağlar. Öyle bir süreçten geçiyoruz ki Ortadoğu’da Müslüman’ın Müslüman’ı kırdığı bir dönemi yaşıyoruz. Bu bayramın hem Türk milletimize, İslam alemine hayırlara vesile olmasını diliyorum.”

Share
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER