(UHA) Uluslararası  Haber Ajansı

Türkiye’de şirket kuran Amazon’un internet adresi belli oldu

    Amazon`un Türkiye`de faaliyetlerini yürüteceği internet adresi de belli oldu. Amerikalı e-ticaret devi Amazon artık resmen Türkiye’de. E-ticaret devinin Türkiye’de satış yapacağı platformun adresi de netleşti. Amazon Türkiye’de www.amazon.com.tr adresi üzerinden faaliyetlerini yürütecek. Sayfaya şu an girildiğinde www.amazon.de adresine yönlendirme yapılıyor ancak sitedeki tüm içerikler Türkçe olarak Türkiye’deki tüketicilere sunuluyor. PİYASA DEĞERİ 430 MİLYAR […]

Türkiye’de şirket kuran Amazon’un internet adresi belli oldu
30 Ağustos 2017 - 11:15 'de eklendi ve 83 kez görüntülendi.

 

 

ne mutlu türküm diyene ile ilgili görsel sonucu

Amazon`un Türkiye`de faaliyetlerini yürüteceği internet adresi de belli oldu.

Amerikalı e-ticaret devi Amazon artık resmen Türkiye’de. E-ticaret devinin Türkiye’de satış yapacağı platformun adresi de netleşti. Amazon Türkiye’de www.amazon.com.tr adresi üzerinden faaliyetlerini yürütecek.
Sayfaya şu an girildiğinde www.amazon.de adresine yönlendirme yapılıyor ancak sitedeki tüm içerikler Türkçe olarak Türkiye’deki tüketicilere sunuluyor.
PİYASA DEĞERİ 430 MİLYAR DOLAR
Amazon.com, ABD merkezli bir E-ticaret ve bulut bilişim şirketi. Jeff Bezos tarafından 5 Temmuz 1994’te Seattle şehrinde kuruldu. Forbes’un en inovatif şirketleri listesinde yer alıyor.
Firmanın 2017 yılı piyasa değeri 427 milyar doları buluyor. Dünya genelinde 341 bin çalışanı var. Yıllık satış tutarı ise 135 milyar dolar değerinde.

Share
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER