(UHA) Uluslararası  Haber Ajansı

Eşme de dillere destan düğün…

    Kocaeli’nin önemli, Sapanca Gölü’ne kıyısı bulunan ve Kartepe eteklerinde yeşillikler arasında  turistik mahallelerinden Eşme’de önceki akşamdillere destan bir çiftin düğünü gerçekleştirildi. Aydın ve Kaplan aileleri görkemli düğünde tüm Eşme’lileri bir araya getirdi. Adapazarı Goodyear lastik fabrikasında çalışan Hidayet Kaplan ile İzmit Acıbadem hastanesinde hemşire olarak görev yapan Duygu Aydın; unutulmayacak muhteşem bir  gecede […]

Eşme de dillere destan düğün…
30 Ağustos 2017 - 21:11 'de eklendi ve 1066 kez görüntülendi.

 

 

ne mutlu türküm diyene ile ilgili görsel sonucu

Kocaeli’nin önemli, Sapanca Gölü’ne kıyısı bulunan ve Kartepe eteklerinde yeşillikler arasında  turistik mahallelerinden Eşme’de önceki akşamdillere destan bir çiftin düğünü gerçekleştirildi.

Aydın ve Kaplan aileleri görkemli düğünde tüm Eşme’lileri bir araya getirdi.

Adapazarı Goodyear lastik fabrikasında çalışan Hidayet Kaplan ile İzmit Acıbadem hastanesinde hemşire olarak görev yapan Duygu Aydın; unutulmayacak muhteşem bir  gecede sevdikleriyle bir arada hayatını  birleştirdi.

Eşme ve bölgesinin meyve tüccarlarından Abdi ve Ayşe Kaplan’ın en büyük oğlu Hidayet Kaplan; yine Eşme’nin sevilen ve geniş ailelerinden Ünal ve Ayşe Aydın’ın biricik kızları Duygu Aydın’la dillere destan bir düğünle  dünya evine girdi.

Duygu Aydın’la Hidayet Kaplan’ın bir akşam önce kız evinde gerçekleşen kına gecesinde nikahları kıyıl aile dostları arasında nikahları kıyıldı.

Duygu Aydın’la Hidayet Kaplan’ın nikahı, Kartepe Belediyesi Evlendirme memuru Osman Turan Turan tarafından kıyıldı.

Ertesi günü akşam Eşme sahilinde Duygu Aydın’la Hidayet Kaplan büyük bir eğlence düzenlendi… Bu muhteşem düğüne Aydın ile Kaplan ailelerinin tüm sevenleri, davetlileri ve akrabaları katıldı.

Eşme sahili Sapanca Göl kıyısında gerçekleşen eğlencede Duygu ve Hidayet çifti adeta takı yağmuruna tutuldu ve ardından genç çift ve davetliler eğlenmeye başladı.

Duygu Aydın, ailesiyle gecenin tadını oynayarak çıkarıyor

Doyasıya eğlenen Duygu Aydın’la Hidayet Kaplan ve davetliler, geç saatlere kadar süren eğlence sonrası; ertesi gün davul zurna eşliğinde gelin almasıyla son buldu.

Genç çift Duygu Aydın’la Hidayet Kaplan, balayı için Antalya’nın yolunu tuttular. Bizler de (UHA) Uluslararası Haber Ajansı ailesi olarak, Duygu ve Hidayet çiftine bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz…

KOCAELİ, UHA Haber

Share
Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER