(UHA) Uluslararası  Haber Ajansı

Bakan Özhaseki: Kılıçdaroğlu’na hakkımı helal etmiyorum

    Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. Bakan Özhaseki, ‘Kemal Bey’in Meclis’te bana yaptığı suçlamalardan dolayı tazminat davası açtım ve 100 bin liraya yakın bir para kazandım. Bu parayla 1’er kilo sucuklar alarak fakirlere dağıttım. Kemal Bey’in yaptığı iftiralar bana çok ağır geldi, hakkımı helal etmiyorum.’ dedi. Çevre ve Şehircilik […]

Bakan Özhaseki: Kılıçdaroğlu’na hakkımı helal etmiyorum
28 Ağustos 2017 - 1:07 'de eklendi ve 158 kez görüntülendi.

 

 

ne mutlu türküm diyene ile ilgili görsel sonucu

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

Bakan Özhaseki, ‘Kemal Bey’in Meclis’te bana yaptığı suçlamalardan dolayı tazminat davası açtım ve 100 bin liraya yakın bir para kazandım. Bu parayla 1’er kilo sucuklar alarak fakirlere dağıttım. Kemal Bey’in yaptığı iftiralar bana çok ağır geldi, hakkımı helal etmiyorum.’ dedi.

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki CNN Türk’te gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.
Açıklamadan öne çıkan başlıklar şöyle:
(Adalet çağrısı) Kemal Bey’in Meclis’te bana yaptığı suçlamalardan dolayı tazminat davası açtım ve 100 bin liraya yakın bir para kazandım. Bu parayla 1’er kilo sucuklar alarak fakirlere dağıttım. Kemal Bey’in yaptığı iftiralar bana çok ağır geldi, hakkımı helal etmiyorum.
Halk hukuk adalet konuları çok önemli ama Kemal Bey’in inandırıcılığı kalmadı.
(İstanbul Depremi) Deprem bizim bir gerçeğimiz. Son yüzyıl içerisinde 6 ve üzeri 56 tane deprem var. Ölen insan sayısı 100 yılda 83 bin vatandaşımız hayatını kaybetti. Bizim bu konuyu ciddiye almamız lazım.
Deprem uzmanı değilim. Ne kadar uzman varsa ortalamalarını çıkardım. Hepsi şunu söylüyor, 7’nin üzerinde deprem olacak. En geç 2030 tarihinde olması bekleniyor.

Share
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER