(UHA) Uluslararası  Haber Ajansı

Başbakan Yıldırım Ankara’ya geldi

    Başbakan Binali Yıldırım, Vietnam temaslarını tamamlayarak özel uçak “TUR” ile saat 19.53’te Ankara’ya geldi. Başbakan Binali Yıldırım’ı, Esenboğa Havalimanı’nda Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, Başbakanlık Müsteşarı Fuat Oktay, Ankara Valisi Ercan Topaca, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Ankara Emniyet Müdürü Servet Yılmaz ile diğer yetkililer karşıladı. Yıldırım ile Başbakan Yardımcıları Mehmet Şimşek ve […]

Başbakan Yıldırım Ankara’ya geldi
24 Ağustos 2017 - 22:30 'de eklendi ve 52 kez görüntülendi.

 

 

ne mutlu türküm diyene ile ilgili görsel sonucu

Başbakan Binali Yıldırım, Vietnam temaslarını tamamlayarak özel uçak “TUR” ile saat 19.53’te Ankara’ya geldi.

Başbakan Binali Yıldırım’ı, Esenboğa Havalimanı’nda Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, Başbakanlık Müsteşarı Fuat Oktay, Ankara Valisi Ercan Topaca, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Ankara Emniyet Müdürü Servet Yılmaz ile diğer yetkililer karşıladı.

Yıldırım ile Başbakan Yardımcıları Mehmet Şimşek ve Recep Akdağ, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, AK Parti Grup Başkanvekilleri Mustafa Elitaş ve Mehmet Muş, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan da Ankara’ya geldi.

Share
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER