(UHA) Uluslararası  Haber Ajansı

Ukrayna-Türkiye maçı için geniş güvenlik önlemleri

    Rusya’da düzenlenecek 2018 Dünya Kupası Avrupa Elemeleri için oynanacak Ukrayna-Türkiye maç biletlerinin, güvenlik gerekçesiyle kimlik kartı kontrolüyle satılmasının gerçekleşiyor. (UHA) Uluslararası Haber Ajansı’nın KİEV Temsilcisi Celal KILIÇ‘ın haberine göre,  Ukrayna Futbol Federasyonu basın merkezinden yapılan açıklamada, 2018 Dünya Kupası Avrupa Elemeleri I Grubu’nda yer alan A Milli Futbol Takımı ile Ukrayna’nın, 2 Eylül’de […]

Ukrayna-Türkiye maçı için geniş güvenlik önlemleri
18 Ağustos 2017 - 0:47 'de eklendi ve 131 kez görüntülendi.

 

 

ne mutlu türküm diyene ile ilgili görsel sonucu

Rusya’da düzenlenecek 2018 Dünya Kupası Avrupa Elemeleri için oynanacak Ukrayna-Türkiye maç biletlerinin, güvenlik gerekçesiyle kimlik kartı kontrolüyle satılmasının gerçekleşiyor.

(UHA) Uluslararası Haber Ajansı’nın KİEV Temsilcisi Celal KILIÇ‘ın haberine göre,  Ukrayna Futbol Federasyonu basın merkezinden yapılan açıklamada, 2018 Dünya Kupası Avrupa Elemeleri I Grubu’nda yer alan A Milli Futbol Takımı ile Ukrayna’nın, 2 Eylül’de Harkov şehrinde karşı karşıya geleceği maç öncesi güvenlik önlemleri için bazı çalışmaların yapıldı.

Ukrayna-Türkiye ile ilgili görsel sonucu

Arşiv

Ukrayna Taraftarlar Birliği Başkanı Aleksandr Gluşçenko, Ukrayna-Türkiye maç biletlerinin kimlik kontrolüyle satılması ve stadyum girişinde kimlikle bilet kontrolü yapılması yönünde planlama düzenlendiğini açıkladı.

Gluşçenko, bilet kontrolünün sadece pasaport ve kimlik kartıyla değil, askeri, öğrenci kimlik kartı ve ehliyetle de yapılabileceğini  söyledi.

Ukrayna Taraftarlar Birliği Başkanı Gluşçenko,  söz konusu uygulamanın sadece Ukrayna-Türkiye maçına yönelik olduğuna dikkati çekti.

İlgili resim

Arşiv

Gluşçenko, Harkov şehrinin Rusya sınırına 40 km mesafede olması nedeniyle stadyumda provokasyon riskinin bulunduğunu ifade etti.

Gluşçenko, “Türkiye uluslararası alanda bizim önemli partnerimiz. Mesele, bizim vatandaşlarımızın ve Türk taraftarlarının güvenliğidir. Bu yüzden Ukrayna sükuneti ve düzeni sağlamak için bütün tedbirleri almak zorundadır.” dedi.

KİEV, UHA Haber

Share
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER