(UHA) Uluslararası  Haber Ajansı

Muhammed Eren Salman 12 yaşına girdi

    (UHA) Uluslararası Haber Ajansı’nın Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Salman ve Yasemen Salman’nın biricik oğulları Muhammed Eren Salman,  kutlanan sade doğum günü ile 12 nci yaş gününü kutladı. Muhammed Eren Salman‘ın doğum günü etkinliği, Kocaeli’nin Kandıra ilçesinin Kerpe beldesinde sigortacı Aynur ve Erdal Baykara  çiftinin yazlığında gerçekleşti. Muhammed Eren Salman‘ın doğum günü programına; Kocaeli […]

Muhammed Eren Salman 12 yaşına girdi
14 Ağustos 2017 - 1:23 'de eklendi ve 193 kez görüntülendi.

 

 

ne mutlu türküm diyene ile ilgili görsel sonucu

(UHA) Uluslararası Haber Ajansı’nın Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Salman ve Yasemen Salman’nın biricik oğulları Muhammed Eren Salman,  kutlanan sade doğum günü ile 12 nci yaş gününü kutladı.

Muhammed Eren Salman‘ın doğum günü etkinliği, Kocaeli’nin Kandıra ilçesinin Kerpe beldesinde sigortacı Aynur ve Erdal Baykara  çiftinin yazlığında gerçekleşti.

Muhammed Eren Salman‘ın doğum günü programına; Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Özel Kalem personellerinden ve Gazeteci Ziya Ulaş ile Hikmet Kanpara ve aileleri de eşlik etti.

Sade ve mütevazı bir ortamda gerçekleşen doğum günü etkinliğinde; Muhammed Eren’ i sevenleri yalnız bırakmadılar ve hediye yağmuruna tuttular.

Muhammed Eren Salman, 11 yaşına veda ederken ve 12 yaşına girmenin,  mutluluğu ve heyecanı da yüzünden okunuyordu.
Bizler de (UHA) Uluslararası Haber Ajansı ailesi olarak, Muhammed Eren’i tebrik ediyor ve hayatının her zaman sağlık ve mutluluklar içerisinde geçmesini diliyoruz.
doğum günü tebriği ile ilgili görsel sonucu
Sevgili Muhammed Eren, ‘Her mum hayatının ışığıdır, pastandaki mumlar çoğaldıkça yaşamın da daha çok aydınlanacaktır. Yeni ışığın KUTLU OLSUN.’

KOCAELİ, UHA Haber

Share
Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER