(UHA) Uluslararası  Haber Ajansı

ABD’den Venezuela’ya tehdit

    ABD Başkanı Donald Trump, Venezuela’daki iç karışıklıkla ilgili olarak bu ülkeye yönelik askeri seçeneğin de masada olduğunu söyledi. ABD Başkanı Donald Trump, Venezuela‘daki iç karışıklıkla ilgili olarak bu ülkeye yönelik askeri seçeneğin de masada olduğunu söyledi. New Jersey’de bir golf kulübünde tatiline devam eden Trump, ABD Dışişleri Bakanı Rex Tillerson ve Birleşmiş Milletler […]

ABD’den Venezuela’ya tehdit
13 Ağustos 2017 - 0:29 'de eklendi ve 97 kez görüntülendi.

 

 

bayrak-atatürk ile ilgili görsel sonucu

ABD Başkanı Donald Trump, Venezuela’daki iç karışıklıkla ilgili olarak bu ülkeye yönelik askeri seçeneğin de masada olduğunu söyledi.

ABD Başkanı Donald Trump, Venezuela‘daki iç karışıklıkla ilgili olarak bu ülkeye yönelik askeri seçeneğin de masada olduğunu söyledi.

New Jersey’de bir golf kulübünde tatiline devam eden Trump, ABD Dışişleri Bakanı Rex Tillerson ve Birleşmiş Milletler (BM) Daimi Temsilcisi Nikki Haley ile görüşmesinin ardından gazetecilere açıklama yaptı.

Venezuela’daki ulusal kurucu meclis seçimlerinin ardından süren şiddet olaylarına yönelik seçeneklerinin neler olduğu sorulan Trump, “Venezuela için birçok seçeneğimiz var. Bu arada askeri seçeneği de dışlamayacağım.” dedi.

Trump, dünyanın başka bölgelerinde asker bulundurdukları gibi Orta Amerika ülkesi Venezuela için de bu seçeneği değerlendirebileceğini dile getirdi.

Share
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER