(UHA) Uluslararası  Haber Ajansı

Amerika terör örgütü PKK’ya istihbarat konusunda da destek sağlıyor

    Terör örgütü PKK’nın Suriye’deki uzantılarına silah yardımı yapan Amerika, teröristlere istihbarat konusunda da destek sağlıyor. Suriye’de yıllardır devam eden savaş, milyonlarca insanın hayatını kaybetmesine neden oldu. TERÖRİSTLERE SİLAH/MÜHİMMAT Savaşın sonlandırılması için görüşmeler sürerken; Amerika, bölgedeki teröristlere silah ve mühimmat desteği sağlamaya devam ediyor. Barış yerine savaşı körükleyen Amerika, terör örgütü PKK’nın Suriye’deki uzantısı […]

Amerika terör örgütü PKK’ya istihbarat konusunda da destek sağlıyor
11 Ağustos 2017 - 1:43 'de eklendi ve 294 kez görüntülendi.

 

 

bayrak-atatürk ile ilgili görsel sonucu

Terör örgütü PKK’nın Suriye’deki uzantılarına silah yardımı yapan Amerika, teröristlere istihbarat konusunda da destek sağlıyor.

Suriye’de yıllardır devam eden savaş, milyonlarca insanın hayatını kaybetmesine neden oldu.

TERÖRİSTLERE SİLAH/MÜHİMMAT

Savaşın sonlandırılması için görüşmeler sürerken; Amerika, bölgedeki teröristlere silah ve mühimmat desteği sağlamaya devam ediyor.

Barış yerine savaşı körükleyen Amerika, terör örgütü PKK’nın Suriye’deki uzantısı PYD/YPG’ye binden fazla TIR’la silah desteği sağladı.

ANLIK İSTİHBARAT

YPG’li teröristlerin sahada başarısını isteyen Amerikalılar, istihbarat konusunda da teröristleri yalnız bırakmıyor. Örgüte anlık bilgi sağlayarak çatışmaları istedikleri gibi yönlendiriyorlar.

ÖZEL DANIŞMANLAR DA VAR

Uydudan anlık görüntülerle hareket eden teröristler, Amerika’dan gönderilen özel danışmanlardan da bilgi alıyor.

Share
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER