(UHA) Uluslararası  Haber Ajansı

Almanya’nın Türkiye düşmanı Türk vekili Sevim Dağdelen’den skandal sözler

    Alman devlet televizyonunda ekrana gelen programın konuğu olan Dağdelen, para yardımının kesilmesini ve müzakerelerin durdurulmasını istedi. Dağdelen, Türkiye ile Almanya arasındaki ilişkilerin değerlendirildiği programda Türkiye’yi yerden yere vurdu. KÜSTAH TEHDİTLER Türkiye’ye yapılan para yardımının kesilmesini isteyen Dağdelen, Avrupa Birliği’nin müzakereleri durdurarak Türkiye’yi istediğini yaptırabileceğini savundu. Almanya’nın Türkiye’ye karşı yanlış politika uyguladığını ifade eden […]

Almanya’nın Türkiye düşmanı Türk vekili Sevim Dağdelen’den skandal sözler
08 Ağustos 2017 - 1:22 'de eklendi ve 271 kez görüntülendi.

 

 

bayrak-atatürk ile ilgili görsel sonucu

Alman devlet televizyonunda ekrana gelen programın konuğu olan Dağdelen, para yardımının kesilmesini ve müzakerelerin durdurulmasını istedi.

Dağdelen, Türkiye ile Almanya arasındaki ilişkilerin değerlendirildiği programda Türkiye’yi yerden yere vurdu.

KÜSTAH TEHDİTLER

Türkiye’ye yapılan para yardımının kesilmesini isteyen Dağdelen, Avrupa Birliği’nin müzakereleri durdurarak Türkiye’yi istediğini yaptırabileceğini savundu.

Almanya’nın Türkiye’ye karşı yanlış politika uyguladığını ifade eden vekil, Türkiye’ye yapılan yatırımların gözden geçirilmesini istedi.

NATO’YA YALVARDI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı da hedef alan Sevim Dağdelen, NATO’da Erdoğan’ın sözünü dinleyen üst düzey askerlerin olduğunu söyledi.

NATO’daki bu askerlerin yanlış yaptığını savunan Dağdelen, Türkiye’nin tehlike olarak görülmesini istedi.

Share
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER