(UHA) Uluslararası  Haber Ajansı

Seks Hayatınıza Romantizm Katın

    Seks hayatınızı monotonluktan uzak tuttuğunuz sürece partnerinizle ilişkiniz uzun yıllar heyecanlı ve tutkulu olarak devam edebilir. Seks hayatınızı monotonluktan uzak tuttuğunuz sürece partnerinizle ilişkiniz uzun yıllar heyecanlı ve tutkulu olarak devam edebilir. Farklı hisleri partnerinize yaşatmak hiç şüphesiz aldığınız zevki arttıracaktır. Zira seksin her zaman şehvetli olması gerekmez, bazı zamanlarda duygusal ve romantik […]

Seks Hayatınıza Romantizm Katın
06 Ağustos 2017 - 2:18 'de eklendi ve 404 kez görüntülendi.

 

 

bayrak-atatürk ile ilgili görsel sonucu

Seks hayatınızı monotonluktan uzak tuttuğunuz sürece partnerinizle ilişkiniz uzun yıllar heyecanlı ve tutkulu olarak devam edebilir.

Seks hayatınızı monotonluktan uzak tuttuğunuz sürece partnerinizle ilişkiniz uzun yıllar heyecanlı ve tutkulu olarak devam edebilir.
Farklı hisleri partnerinize yaşatmak hiç şüphesiz aldığınız zevki arttıracaktır. Zira seksin her zaman şehvetli olması gerekmez, bazı zamanlarda duygusal ve romantik olmak da yapacağınız seksi zevkli hale getirebilir. Peki, nedir romantik bir seksin sırları;
Romantik Bir Ortam Yaratın
Herkesin farklı bir romantizm anlayışı vardır. Kimi insanlar çiçeklerden, mum ışığından ve tatlı sözlerden hoşlanırken kimi insanlar da romantizmi samimi ve içtenlikle yapılan spontane davranışlar olarak tanımlarlar. Partnerinizin hangisinden hoşlanacağını bildiğiniz sürece sorun yok! İşten eve geldiğinde ona güzel bir sürpriz hazırlayarak unutulmayacak bir gece geçirin.
Fantezilere Yer Verin
Fantezi sadece şehvetli bir seks yaparken değil aynı zamanda romantik bir seks esnasında da ortaya çıkabilir. Onu ne kadar sevdiğinizi kulağına fısıldamak, vücudunda en çok beğendiğiniz bölgelerine dokunmak, küçük öpücüklerle baştan çıkarmak ve romantizminizi arttıracak detaylarla partnerinizi kurduğunuz fanteziye davet etmek gibi birçok yöntemle mutlu edebilirsiniz.
Şarap 
Romantizmin adeta sembolü haline gelmiş olan şarap romantik bir gece için yatak odanızın başucunda durmalı! Daha hızlı gevşemenizi sağlayacak olan şarap size mükemmel bir gece yaşatabilir.
Masaj Yapın
Masaj yaparak kaslarının gevşemesini sağlamak seks yaparken aldığı zevki katlayacaktır. Yorucu bir günün ardından ona kendini özel hissettirecek sevgi dolu dokunuşlarınız sizleri de tatmin edecektir.

Share
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER