(UHA) Uluslararası  Haber Ajansı

Milli Savunma Bakanı Canikli Özbekistan’da

    Milli Savunma Bakanın Canikli, Özbekistan Savunma Bakanı Berdiyev ile bir araya geldi. Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli, Özbekistan Savunma Bakanı Korgeneral Kabul Raimoviç Berdiyev ile bir araya geldi. Canikli, resmi ziyaret kapsamında geldiği Özbekistan’da, Taşkent Uluslararası Havalimanı’nda Özbekistan Savunma Bakanı Berdiyev, Türkiye’nin Taşkent Büyükelçisi Ahmet Başar Şen ve öteki ilgililer tarafından karşılandı. Yerel […]

Milli Savunma Bakanı Canikli Özbekistan’da
26 Temmuz 2017 - 9:19 'de eklendi ve 63 kez görüntülendi.

 

 

bayrak-atatürk ile ilgili görsel sonucu

Milli Savunma Bakanın Canikli, Özbekistan Savunma Bakanı Berdiyev ile bir araya geldi.

Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli, Özbekistan Savunma Bakanı Korgeneral Kabul Raimoviç Berdiyev ile bir araya geldi.

Canikli, resmi ziyaret kapsamında geldiği Özbekistan’da, Taşkent Uluslararası Havalimanı’nda Özbekistan Savunma Bakanı Berdiyev, Türkiye’nin Taşkent Büyükelçisi Ahmet Başar Şen ve öteki ilgililer tarafından karşılandı.

Yerel kıyafetli çocukların çiçek takdim ettiği Bakan Canikli, Berdiyev ile bir süre görüştü. Daha sonra Türkiye’nin Taşkent Büyükelçiliği rezidansına geçen Canikli ve beraberindekiler, burada Büyükelçi Şen’in verdiği yemeğe katıldı.

Canikli’ye ziyaretinde Savunma Sanayii Müsteşarı İsmail Demir, Milli Savunma Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erhan Afyoncu, Milli Savunma Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Basat Öztürk de eşlik ediyor.

Share
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER