(UHA) Uluslararası  Haber Ajansı

Fikret Orman: Lens önceliğimiz değil, Aboubakar konusu kapanmadı

    Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, transfer çalışmaları ile ilgili açıklama yaparken, hedefteki isimler için konuştu. Beşiktaş transfer çalışmalarında son durum… Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, transferlerle ilgili NTV Spor’a açıklamalarda bulundu. Fikret Orman, Negredo, Lens, Aboubakar, Marcelo ve transfer çalışmalarını değerlendirdi. Alvaro Negredo için konuşan Orman, “Alternatiflerimizden bir tanesi Negredo, olabilir, ama ilgilendiğimiz başka oyuncular […]

Fikret Orman: Lens önceliğimiz değil, Aboubakar konusu kapanmadı
26 Temmuz 2017 - 2:58 'de eklendi ve 172 kez görüntülendi.

 

 

bayrak-atatürk ile ilgili görsel sonucu

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, transfer çalışmaları ile ilgili açıklama yaparken, hedefteki isimler için konuştu. Beşiktaş transfer çalışmalarında son durum…

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, transferlerle ilgili NTV Spor’a açıklamalarda bulundu. Fikret Orman, Negredo, Lens, Aboubakar, Marcelo ve transfer çalışmalarını değerlendirdi.
Alvaro Negredo için konuşan Orman, “Alternatiflerimizden bir tanesi Negredo, olabilir, ama ilgilendiğimiz başka oyuncular da var. Bizim açımızdan transferi yapmak değil, doğru transferi doğru fiyata yapmak önemli. Taraftar baskı yapıyor haklıdır ama taraftar baskı yapıyor diye fazla para veremem” ifadelerini kullandı.
Lyon’a giden Marcelo için de yorum yapan Beşiktaş başkanı, “Kapımız Marcelo’ya her zaman açık. Allah yolunu açık etsin, canımızdan bir parça. Bir stoper daha düşünüyorum” dedi.
“LENS ÖNCELİK DEĞİL, ABOUBAKAR KONUSU KAPANMADI”
Jeremain Lens’in transferi ile ilgili de görüşleri sorulan idareci, “Lens iyi bir oyuncu, fena bir oyuncu değil ama önceliğimizde değil” derken, Aboubakar konusunda da, “Lorient Aboubakar’ın hakkının %60’ına sahip. Porto da para almayacaksam ben oynatım diyor. Onlar anlaşamadı. Tamamen kapanmış değil” bilgisini paylaştı.
Fikret Orman öte yandan 2-3 transfer daha yapacaklarını sözlerine ekledi.

Share
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER