(UHA) Uluslararası  Haber Ajansı

Türk askerinin Mali ve Orta Afrika Cumhuriyeti’ndeki görev süresi uzatıldı

    Mali ve Orta Afrika Cumhuriyeti’ne ilişkin, TSK’nın yurt dışına gönderilmesi konusunda hükümete verilen izin süresinin uzatılmasına ilişkin Başbakanlık Tezkeresi kabul edildi. BM’nin Mali ve Orta Afrika Cumhuriyeti’nde icra ettiği harekat ve misyonlar kapsamında, TSK’nın yurt dışına gönderilmesi konusunda hükümete verilen izin süresinin uzatılmasına ilişkin Başbakanlık Tezkeresi, TBMM Genel Kurulunda kabul edildi. Birleşmiş Milletlerin […]

Türk askerinin Mali ve Orta Afrika Cumhuriyeti’ndeki görev süresi uzatıldı
18 Temmuz 2017 - 10:46 'de eklendi ve 79 kez görüntülendi.

 

 

Mali ve Orta Afrika Cumhuriyeti’ne ilişkin, TSK’nın yurt dışına gönderilmesi konusunda hükümete verilen izin süresinin uzatılmasına ilişkin Başbakanlık Tezkeresi kabul edildi.

BM’nin Mali ve Orta Afrika Cumhuriyeti’nde icra ettiği harekat ve misyonlar kapsamında, TSK’nın yurt dışına gönderilmesi konusunda hükümete verilen izin süresinin uzatılmasına ilişkin Başbakanlık Tezkeresi, TBMM Genel Kurulunda kabul edildi.

Birleşmiş Milletlerin Mali ve Orta Afrika Cumhuriyeti’nde icra ettiği harekat ve misyonlar kapsamında, Türk Silahlı Kuvvetlerinin yurt dışına gönderilmesi konusunda hükümete verilen izin süresinin 2 Ağustos 2017 tarihinden itibaren 31 Ekim 2018 tarihine kadar uzatılmasına ilişkin Başbakanlık Tezkeresi, TBMM Genel Kurulunda kabul edildi.

Share
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER