(UHA) Uluslararası  Haber Ajansı

CHP, DHKP-C’li teröristler için dev pankart hazırlattı

    CHP’nin sözde ‘Adalet’ yürüyüşü sonrası düzenleyeceği Maltepe mitingi öncesi dilekçe formunda dev bir pankart hazırlandı. Bu dilekçenin önemli bir bölümü FETÖ ve PKK ile bağlantıları nedeniyle KHK ile ihraç edilen kamu görevlileri yer alıyor. YÜRÜYÜŞ İHRAÇ EDİLEN FETÖ VE PKK’LILAR İÇİN Mİ YAPILDI? Dün alan içinde yapımına başlanan pankartta, FETÖ soruşturması kapsamında görevinden […]

CHP, DHKP-C’li teröristler için dev pankart hazırlattı
09 Temmuz 2017 - 13:10 'de eklendi ve 283 kez görüntülendi.

 

 

CHP’nin sözde ‘Adalet’ yürüyüşü sonrası düzenleyeceği Maltepe mitingi öncesi dilekçe formunda dev bir pankart hazırlandı.

Bu dilekçenin önemli bir bölümü FETÖ ve PKK ile bağlantıları nedeniyle KHK ile ihraç edilen kamu görevlileri yer alıyor.

YÜRÜYÜŞ İHRAÇ EDİLEN FETÖ VE PKK’LILAR İÇİN Mİ YAPILDI?
Dün alan içinde yapımına başlanan pankartta, FETÖ soruşturması kapsamında görevinden ihraç edilen kamu görevlileri ve teröre destek veren akademisyenler için destek dilekçesi hazırlandı.
Bu dilekçe sosyal medyada “Bu yürüyüş PKK, FETÖ VE DHKP-C bağlantıları nedeniyle ihraç edilen kamu görevlileri için mi yapıldı.” şeklinde tepkiler yeralırken CHP tabanından da itiraz sesleri yükseldi.
Geçtiğimiz günlerde bir açıklama yapan İstanbul Baro Başkanı Ümit Kocasakal “Atatürk düşmanları ile yürümem” diyerek bu yürüyüşe katılmayı reddetmişti.

PKK VE TERÖRİSTBAŞI GÜLEN’EN MİTİNGE DESTEK

Dilekçenin yanında ise Yunan tanrıçası Themis’in adaleti simgeleyen heykeli çizildi. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun yapacağı yaklaşık 3 kilometrelik yürüyüşün ardından mitingin akşam saat 18.00 de başlaması planlanıyor.
Mitinge Fetullah Gülen ve sosyal medyadaki FETÖ tetikçileri tam destek verirken, Kandil ve PKK’nın sesi Yeni Özgür Politika gazetesinden destek mesajları geldi.

 

Share
Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER