(UHA) Uluslararası  Haber Ajansı

WhatsApp’a beklenen özellik geldi!

      WhatsApp, uygulama üzerinden yollayabileceğiniz dosyalar konusunda dev bir yeniliğe daha imza attı. Yaklaşık bir yıl önce WhatsApp, dosya paylaşma özelliğini yayınlamıştı. Bu özellik sayesinde kullanıcılar bütün doküman tipini uygulama üzerinden paylaşabiliyordu. Şimdiye dek uygulama sadece doküman paylaşımına izin veriyordu ancak yeni güncelleme ile bu engel ortadan kalkıyor. WhatsApp bu yeni özelliği beta […]

WhatsApp’a beklenen özellik geldi!
28 Haziran 2017 - 10:28 'de eklendi ve 321 kez görüntülendi.

 

 

 

WhatsApp, uygulama üzerinden yollayabileceğiniz dosyalar konusunda dev bir yeniliğe daha imza attı.

Yaklaşık bir yıl önce WhatsApp, dosya paylaşma özelliğini yayınlamıştı. Bu özellik sayesinde kullanıcılar bütün doküman tipini uygulama üzerinden paylaşabiliyordu.

Şimdiye dek uygulama sadece doküman paylaşımına izin veriyordu ancak yeni güncelleme ile bu engel ortadan kalkıyor.

WhatsApp bu yeni özelliği beta kullanıcıları ile test etmeye başladı. Artık uygulama üzerinden APK dosyaları bile paylaşabilirsiniz. Bu ayrıca ham formatta fotoğraf ve video paylaşımının de önünü açıyor.

Paylaşacağınız dosyanın boyutu iOS’da 128MB, Android’de ise 100MB üzerine çıkamıyor. Masaüstü ve tarayıcı sürümleri de en fazla 64MB dosya boyutuna izin veriyor.

Şimdilik bu özellik sadece küçük bir beta test kullanıcıları tarafından erişilebiliyor. Özelliğin genel kullanıma ne zaman açılacağı hakkında henüz bir açıklama yapılmadı.

millet türkiyeye sahip çıktı ile ilgili görsel sonucu

Share
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER