(UHA) Uluslararası  Haber Ajansı

Sakarya’da elektrik akımına kapılan 5 kişi hayatını kaybetti

Sakarya’nın Akyazı ilçesindeki bir su parkında elektrik kaçağı nedeniyle, havuzda yüzen 3 çocuk ve onları kurtarmak isteyen 2 kişi elektrik akımına kapılarak hayatını kaybetti. Elektrik akımına kapılan çocukların 12, 15 ve 17 yaşında olduğu belirtiliyor. Doğan Haber Ajansı, çocuklara yardımcı olmak isterken hayatını kaybedenlerin işletme sahibi ve oğlu olduğunu bildirdi. Ağır yaralanan 5 kişi, olay […]

Sakarya’da elektrik akımına kapılan 5 kişi hayatını kaybetti
24 Haziran 2017 - 14:32 'de eklendi ve 131 kez görüntülendi.

Sakarya’nın Akyazı ilçesindeki bir su parkında elektrik kaçağı nedeniyle, havuzda yüzen 3 çocuk ve onları kurtarmak isteyen 2 kişi elektrik akımına kapılarak hayatını kaybetti.

Elektrik akımına kapılan çocukların 12, 15 ve 17 yaşında olduğu belirtiliyor. Doğan Haber Ajansı, çocuklara yardımcı olmak isterken hayatını kaybedenlerin işletme sahibi ve oğlu olduğunu bildirdi.

Ağır yaralanan 5 kişi, olay yerine çağrılan 112 ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından Akyazı Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Kalplerinin durduğu belirlenen 5 kişi, yapılan kalp masajına rağmen hayata döndürülemedi.

Jandarmanın olay yerinde yaptığı ilk incelemede, işletmede kaçak akım rölesinin mevcut olmadığı tespit edildi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Havuzun kenarında metal aksamlara dokunan 2 kişinin de elektrik akımına kapıldığı ancak kendilerini geri çekerek canlarını kurtardığı belirtiliyor.

Share
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER