(UHA) Uluslararası  Haber Ajansı

Karayollarında son durum (21 Haziran 2017)

Karayollarının yenileme, bakım ve onarım yapılan kesimlerinde ulaşım kontrollü sağlanıyor. Karayolları Genel Müdürlüğü yol durumu bültenine göre, Anadolu Otoyolu’nun Kaynaşlı kavşağı ile Abant kavşağı kesiminde derz yenileme çalışmaları yapılıyor. Bu nedenle otoyolun İstanbul-Ankara istikameti trafiğe kapatılarak ulaşım Kaynaşlı kavşağından D-100 yoluna yönlendirildikten sonra Abant gişelerinden tekrar otoyola katılım gerçekleştiriliyor. Espiye-Çarşıbaşı yolunun 69 ve 72. kilometrelerinde […]

Karayollarında son durum (21 Haziran 2017)
21 Haziran 2017 - 9:44 'de eklendi ve 116 kez görüntülendi.

Karayollarının yenileme, bakım ve onarım yapılan kesimlerinde ulaşım kontrollü sağlanıyor.

Karayolları Genel Müdürlüğü yol durumu bültenine göre, Anadolu Otoyolu’nun Kaynaşlı kavşağı ile Abant kavşağı kesiminde derz yenileme çalışmaları yapılıyor. Bu nedenle otoyolun İstanbul-Ankara istikameti trafiğe kapatılarak ulaşım Kaynaşlı kavşağından D-100 yoluna yönlendirildikten sonra Abant gişelerinden tekrar otoyola katılım gerçekleştiriliyor.

Espiye-Çarşıbaşı yolunun 69 ve 72. kilometrelerinde bulunan Tirebolu-1 ile Tirebolu-2 tünellerinde yapılacak bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle 09.00-17.00 saatlerinde tüneller her iki yönde trafiğe kapatılacak, ulaşım servis yoluna yönlendirilecek.

Elmalı-Finike yolu, 17. kilometrede (Göltarla mevkisi) patlatmalı kazı çalışması nedeniyle 14.00-16.00 saatlerinde trafiğe kapatılacak.

Share
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER