(UHA) Uluslararası  Haber Ajansı

Kadir Gecesi Ayasofya’da dualarla idrak edilecek

“Bin aydan daha hayırlı” olan Kadir Gecesi, Ayasofya’da özel bir programla idrak edilecek.özel bir programla idrak edilecek. Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Mehmet Görmez, Diyanet İşleri eski başkanları Prof. Dr. Süleyman Ateş ve Prof. Dr. Ali Bardakoğlu’nun katılacağı özel Kadir Gecesi programı, Ayasofya’da dualar ve tekbirlerle idrak edilecek. Alınan bilgiye göre, TRT Diyanet’te yayınlanan “Bereket […]

Kadir Gecesi Ayasofya’da dualarla idrak edilecek
21 Haziran 2017 - 0:20 'de eklendi ve 127 kez görüntülendi.

“Bin aydan daha hayırlı” olan Kadir Gecesi, Ayasofya’da özel bir programla idrak edilecek.özel bir programla idrak edilecek.

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Mehmet Görmez, Diyanet İşleri eski başkanları Prof. Dr. Süleyman Ateş ve Prof. Dr. Ali Bardakoğlu’nun katılacağı özel Kadir Gecesi programı, Ayasofya’da dualar ve tekbirlerle idrak edilecek.

Alınan bilgiye göre, TRT Diyanet’te yayınlanan “Bereket Vakti Ayasofya” isimli programın Kadir Gecesi özel yayınında Ayasofya Camisi içinde Kur’an-ı Kerim, tekbir ve ezan sesleri yükselecek.

Görmez, Ateş ve Bardakoğlu’nun konuk olarak katılacağı programda, Türkiye’nin en seçkin Kur’an okuyucuları, Uluslararası Kur’an-ı Kerim’i güzel okuma yarışmasında derece alan hafızlar Kur’an okuyacak.

Program, Ayasofya’dan 2 müezzinin canlı olarak çift ezan okumasıyla son bulacak.

“Bereket Vakti Ayasofya Kadir Gecesi Özel” programı, Ali Bektaş’ın sunumuyla yarın gece saat 00.00’da TRT Diyanet’te başlayacak.

Share
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER