(UHA) Uluslararası  Haber Ajansı

Bakan Özhaseki’den ‘Kadir Gecesi’ açıklaması

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Kadir Gecesi’nin “ilahi lütufların kalplere güneş gibi doğduğu kutlu bir zaman dilimi” olduğunu belirtti. Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Kadir Gecesi dolayısıyla yayımladığı mesajında ramazan ayının sonuna gelindiğini belirterek, bu ayın Kadir Gecesi gibi bir anı da barındırdığı için özel olduğunu vurguladı. Özhaseki, “Bu gece ilahi lütufların kalplere […]

Bakan Özhaseki’den ‘Kadir Gecesi’ açıklaması
21 Haziran 2017 - 0:34 'de eklendi ve 143 kez görüntülendi.

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Kadir Gecesi’nin “ilahi lütufların kalplere güneş gibi doğduğu kutlu bir zaman dilimi” olduğunu belirtti.

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Kadir Gecesi dolayısıyla yayımladığı mesajında ramazan ayının sonuna gelindiğini belirterek, bu ayın Kadir Gecesi gibi bir anı da barındırdığı için özel olduğunu vurguladı.

Özhaseki, “Bu gece ilahi lütufların kalplere bir güneş gibi doğduğu kutlu bir zaman dilimidir. Bize düşen vazife ise bu manevi esintiden ibadet ederek faydalanmaktır.” ifadesini kullandı.

Kadir Gecesi’nde eller semadayken gözyaşı döken, mazlum ve mahzun kişilere de dualarda yer verilmesi gerektiğine işaret eden Özhaseki, şunları kaydetti:

“Bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi’nin ülkemiz, İslam alemi ve dünyamız adına hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Cenabı Hakk tuttuğumuz oruçları, yaptığımız ibadetleri kabul etsin. Kadir Gecemiz mübarek olsun”

Share
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER