(UHA) Uluslararası  Haber Ajansı

TSK’dan ‘sulardan geçiş eğitimi’

TSK’ca, Kayseri’deki 2’nci Komando Tugay Komutanlığı unsurlarınca gerçekleştirilen “Sulardan Geçiş Eğitimi”nin fotoğrafları paylaşıldı. Genelkurmay Başkanlığının internet sitesinde, Kayseri’deki 2’nci Komando Tugay Komutanlığı unsurlarınca, 5-7 Haziran’da gerçekleştirilen “Sulardan Geçiş Eğitimi”nin fotoğraflarına yer verildi. Fotoğraflarda, askerlerin, nehir üzerindeki ip köprüden ve gerilen halat üzerinden kayarak karşı kıyıya geçtikleri görülüyor. Sitede ayrıca Isparta’daki Eğirdir Dağ, Komando Okul ve […]

TSK’dan ‘sulardan geçiş eğitimi’
16 Haziran 2017 - 8:21 'de eklendi ve 127 kez görüntülendi.

TSK’ca, Kayseri’deki 2’nci Komando Tugay Komutanlığı unsurlarınca gerçekleştirilen “Sulardan Geçiş Eğitimi”nin fotoğrafları paylaşıldı.

Genelkurmay Başkanlığının internet sitesinde, Kayseri’deki 2’nci Komando Tugay Komutanlığı unsurlarınca, 5-7 Haziran’da gerçekleştirilen “Sulardan Geçiş Eğitimi”nin fotoğraflarına yer verildi.

Fotoğraflarda, askerlerin, nehir üzerindeki ip köprüden ve gerilen halat üzerinden kayarak karşı kıyıya geçtikleri görülüyor.

Sitede ayrıca Isparta’daki Eğirdir Dağ, Komando Okul ve Eğitim Merkez Komutanlığı unsurlarınca 6 Haziran’da gerçekleştirilen 7’nci Dönem Meskun Mahallerde Terörle Mücadele Kursu “Teması Kesme Teknik ve Taktikleri” eğitiminin fotoğrafları ile Adana’daki 6’ncı Mekanize Piyade Tümen Komutanlığı, Karataş atış alanında 8 Haziran’da, 2’nci ve 3’üncü Ordu Hava Savunma Birliklerinin gerçekleştirdiği “Hava Savunma Silahları ile Hava Hedeflerine Atış Faaliyeti”ne ilişkin fotoğraflar da yayınlandı.

Van’ın Erciş ilçesindeki 108’inci Topçu Alay Komutanlığı unsurlarınca, 5-9 Haziran’da gerçekleştirilen “Ağır Silah Atışları”nın fotoğrafları da sitede yer aldı.

Share
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER