(UHA) Uluslararası  Haber Ajansı

Karayollarında son durum (16 Haziran 2017)

Karayollarının yol yapım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde ulaşım kontrollü sağlanıyor. Karayolları Genel Müdürlüğünün yol durumu bültenine göre, TEM Otoyolu’nun Adapazarı ve İzmit doğu kavşakları arasında 96-117. kilometrelerde üstyapı çalışmaları nedeniyle yol 07.30-17.30 saatlerinde trafiğe kapatılacak. Ulaşım, Adapazarı kavşağından D-100 devlet yoluna yönlendirilecek ve İzmit doğu gişelerden tekrar otoyola katılım sağlanabilecek. Otoyolun Sapanca kavşağındaki İstanbul yönü de […]

Karayollarında son durum (16 Haziran 2017)
16 Haziran 2017 - 9:57 'de eklendi ve 116 kez görüntülendi.

Karayollarının yol yapım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde ulaşım kontrollü sağlanıyor.

Karayolları Genel Müdürlüğünün yol durumu bültenine göre, TEM Otoyolu’nun Adapazarı ve İzmit doğu kavşakları arasında 96-117. kilometrelerde üstyapı çalışmaları nedeniyle yol 07.30-17.30 saatlerinde trafiğe kapatılacak. Ulaşım, Adapazarı kavşağından D-100 devlet yoluna yönlendirilecek ve İzmit doğu gişelerden tekrar otoyola katılım sağlanabilecek. Otoyolun Sapanca kavşağındaki İstanbul yönü de trafiğe kapalı olacak.

Bursa Çevre Otoyolu’nun 86-108. kilometrelerinde üstyapı bakım ve yenileme çalışmaları nedeniyle Ankara-İzmir istikametinde ulaşım, Çağlayan kavşağından İstanbul-Bursa-İzmir Otoyolu gişeler bölgesine ve buradan “U dönüşü” yapılarak İzmir istikametine yönlendirilecek.

Alaca-Yozgat yolunun 1-2. kilometrelerinde meydana gelen heyelan nedeniyle yolda daralmalar oluşurken, ulaşım bölünmüş yolun her iki yönünden kontrollü olarak sağlanıyor.

Share
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER