(UHA) Uluslararası  Haber Ajansı

Pegasus, Ankara’dan Odessa’ya 39.99 dolara uçuyor

Pegasus Havayolları, Pegasus Havayolları, pasaportsuz kimlikle seyahat edilebilen Ukrayna’da Odessa hattını açtı.asaportsuz kimlikle seyahat edilebilen Ukrayna’da Odessa hattını açtı. (UHA) Uluslararası Haber Ajansı’nın KİEV Temsilcisi Celal Kılıç’ın Pegasus Hava Yolları Genel Müdürü Mehmet T. Nane’den edindiği bilgiye göre, Ankara’dan haftanın dört günü karşılıklı yapılan seferlerde bilet fiyatı tek yön 39.99 dolardan başlıyor. Pegasus Hava Yolları […]

Pegasus, Ankara’dan Odessa’ya 39.99 dolara uçuyor
14 Haziran 2017 - 23:20 'de eklendi ve 164 kez görüntülendi.

Pegasus Havayolları, Pegasus Havayolları, pasaportsuz kimlikle seyahat edilebilen Ukrayna’da Odessa hattını açtı.asaportsuz kimlikle seyahat edilebilen Ukrayna’da Odessa hattını açtı.

(UHA) Uluslararası Haber Ajansı’nın KİEV Temsilcisi Celal Kılıç’ın Pegasus Hava Yolları Genel Müdürü Mehmet T. Nane’den edindiği bilgiye göre, Ankara’dan haftanın dört günü karşılıklı yapılan seferlerde bilet fiyatı tek yön 39.99 dolardan başlıyor.

Pegasus Hava Yolları Genel Müdürü Mehmet T. Nane, Ankara’yı Ukrayna’nın üçüncü büyük kenti Odessa’ya bağladıklarını belirterek, “Türkiye ile Ukrayna arasında pasaportsuz seyahat döneminin başlaması gerek ekonomi gerekse turizm açısından büyük önem arz ediyordu” dedi.

Mehmet T. Nane, “Bu gelişmeyle birlikte Türkiye’yi ziyaret eden Ukraynalı turist sayısının önemli ölçüde artacağını öngördüklerini açıkladı.

Genel Müdürü Mehmet T. Nane, “Biz de Pegasus Hava Yolları olarak, uluslararası bir hub haline dönüştürmeyi hedeflediğimiz Ankara’dan Odessa’ya direkt uçuşlarımızı başlattık. Misafirlerimizi, Ankara’dan yeni bir noktaya daha ulaştırabilmek gerçekten büyük bir mutluluk. Türkiye-Ukrayna arası vizesiz seyahat imkanı ve Odessa gibi yeni uçuş noktalarının artmasıyla, turizm açısından olumlu yansımalar muhakkak olacaktır.”

Karadeniz kıyısındaki en büyük limanlardan birine sahip Odessa’nın eklenmesiyle beraber uçuş ağını 40 ülkede toplam 105 noktaya ulaştıran Pegasus, Odessa’yı Ankara Esenboğa Havalimanı üzerinden iç hatlarda Adana, İzmir, Antalya, Bodrum, Diyarbakır, Edremit, Erzurum, Gaziantep, İstanbul, Trabzon ve Van olmak üzere 11 noktaya; dış hatlarda Amman, Köln, Düsseldorf, Erbil, Lefkoşa, Stockholm, Viyana ve Stuttgart olmak üzere 9 noktaya bağlantılı uçuracak.

Ukrayna’da 5 noktaya uçuyor

Yeni hattı ile birlikte Ukrayna’da toplam beş noktaya sefer düzenlemeye başlayacak olan Pegasus, Ankara Esenboğa Havalimanı’ndan Kiev ve Odessa’ya; İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’dan ise Kharkiv, Lviv ve Zaporijya şehirlerine uçuş gerçekleştiriyor.

KİEV, UHA Haber

Share
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER