(UHA) Uluslararası  Haber Ajansı

TEOG Sınavlarında KSO Dumlupınar Ortaokulu en başarılı Devlet Okulları arasında ilk sırayı aldı

KSO Başkanı Zeytinoğlu’dan TEOG Birincilerine ödül verildi. Geçtiğimiz günlerde sonuçlanan TEOG sınavlarında Gölcük Kocaeli Sanayi Odası Dumlupınar Ortaokulu öğrencilerinden Yiğit Çamur,Hakan Merih Dal ve Sena Karamehmet tam puan alarak birincilik kazandılar. KSO Dumlupınar Ortaokulu’ndan 6 öğrencide bir veya iki eksikle yüksek derece sağlayarak önemli başarı sağladılar. TEOG Sınavlarında Türkiye Genelinde 700 öğrenci tam puan alarak […]

TEOG  Sınavlarında KSO Dumlupınar Ortaokulu  en başarılı Devlet Okulları arasında ilk sırayı aldı
12 Haziran 2017 - 12:55 'de eklendi ve 190 kez görüntülendi.

KSO Başkanı Zeytinoğlu’dan TEOG Birincilerine ödül verildi.

Geçtiğimiz günlerde sonuçlanan TEOG sınavlarında Gölcük Kocaeli Sanayi Odası Dumlupınar Ortaokulu öğrencilerinden Yiğit Çamur,Hakan Merih Dal ve Sena Karamehmet tam puan alarak birincilik kazandılar.

KSO Dumlupınar Ortaokulu’ndan 6 öğrencide bir veya iki eksikle yüksek derece sağlayarak önemli başarı sağladılar.

TEOG Sınavlarında Türkiye Genelinde 700 öğrenci tam puan alarak ortak birincilik kazanmışlardı. Bu tam puan alan öğrencilerden 15’i Kocaeli’den olup ,11’i özel eğitim kurumlarından 4’ü ise Devlet okullarındandı.

KSO Gölcük Dumlupınar Ortaokulu salonunda düzenlenen törenle TEOG Birincilerine ödülleri verildi. Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Ayhan Zeytinoğlu’nuda katıldığı tören hep birlikte İstiklal Marşının söylenmesiyle başlandı.

Daha sonra söz alan Okul Müdürü Orhan Temiz ,öğrecilerinin sağladığı başarıdan dolayı çok sevinçli olduklarını vurguladı.

Okulun yapımını üstlenen Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Ayhan Zeytinoğlu’nu her zaman yanlarında görmekten ve desteklerini almaktan mutlu olduklarını söyledi.

KSO Başkanı Zeytinoğlu’da sağlanan başarının kendilerini daha çok mutlu ettiğini ,emeklerinin boşa gitmediğini görmenin sevincini yaşadıklarını söyledi. Zeytinoğlu, “Sizlerin başarı grafiğinizi yükseltmeniz bizleri gururlandıracaktır” dedi.

KSO başkanı Zeytinoğlu, daha sonra TEOG sınavlarında tam puan alan Yiğit Çamur, Hakan Merih Dal ve Sena Karamehmet’e ödüllerini tek tek verdi.

KOCAELİ, UHA Haber

Share
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER