(UHA) Uluslararası  Haber Ajansı

KOTO’dan Başiskele Belediyesi’ne ziyaret

Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Necmi Bulut, Meclis Başkanı Akın Doğan ve beraberindeki oda yönetim kurulu üyeleri, Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz ile görüşerek yeni belediye hizmet binasının hayırlı olması temennilerini iletti. Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Necmi Bulut, Meclis Başkanı Akın Doğan, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Mikail Kayacı, Yönetim Kurulu Üyeleri; Halil Baylam, Mehmet Akif Şen, […]

KOTO’dan Başiskele Belediyesi’ne ziyaret
11 Haziran 2017 - 18:28 'de eklendi ve 107 kez görüntülendi.

Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Necmi Bulut, Meclis Başkanı Akın Doğan ve beraberindeki oda yönetim kurulu üyeleri, Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz ile görüşerek yeni belediye hizmet binasının hayırlı olması temennilerini iletti.

Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Necmi Bulut, Meclis Başkanı Akın Doğan, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Mikail Kayacı, Yönetim Kurulu Üyeleri; Halil Baylam, Mehmet Akif Şen, Zihni Yılmaz ve Cafer Kozluca’nın yer aldığı heyet, Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz ile bir araya geldi.

Oda ve belediye çalışmalarının görüşüldüğü ziyarette Başkanlar Bulut ve Doğan, Serdar Mahallesi’ndeki yeni yerine taşınan Başiskele Belediye hizmet binasının ilçe halkına hayırlı olmasını diledi.

Nazik ziyaretleri dolayısıyla KOTO heyetine teşekkür eden Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz da, yeni binada vatandaş odaklı hizmetlere devam edeceklerini vurguladı.

KOCAELİ, UHA Haber

Share
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER