(UHA) Uluslararası  Haber Ajansı

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Sen nasıl geliyorsun Rabia işaretine terör örgütünün işareti diyorsun?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Emniyet ve Jandarma için düzenlenen iftar programında konuşma yaptı. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ Kılıçdaroğlu’na, Sen nasıl geliyorsun Rabia işaretine terör örgütünün işareti diyorsun?’ dedi. ÜZERİMİZE OYNANAN OYUNLAR BİTMEYECEK  Aslanlar gibi mücadele edip adam gibi ölmeyi tercih ettik edeceğiz. Eğer ülkemize devletimize sahip çıkmazsak buna yapacak güce kavuşamazsak neler olabileceğini çevremize baktığımızda neler olabileceğini […]

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Sen nasıl geliyorsun Rabia işaretine terör örgütünün işareti diyorsun?
08 Haziran 2017 - 3:09 'de eklendi ve 80 kez görüntülendi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Emniyet ve Jandarma için düzenlenen iftar programında konuşma yaptı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ Kılıçdaroğlu’na, Sen nasıl geliyorsun Rabia işaretine terör örgütünün işareti diyorsun?’ dedi.

ÜZERİMİZE OYNANAN OYUNLAR BİTMEYECEK 
Aslanlar gibi mücadele edip adam gibi ölmeyi tercih ettik edeceğiz. Eğer ülkemize devletimize sahip çıkmazsak buna yapacak güce kavuşamazsak neler olabileceğini çevremize baktığımızda neler olabileceğini hep birlikte görüyoruz.  üzerimize oynanan oyunlar bitmiyor bitmeyecek çünkü Türkiye her geçen gün büyüyor büyüyecek. Kıskanıyorlar bizi kıskanıyorlar sizi.
ONLARIN PAÇAVRASI VAR BAYRAĞI YOK 
Rabia işaretinin içinde ne var? Bir millet, tek millet, tek bayrak, tek vatan, tek devlet var. Acaba beyefendi sen bu ülkede tek millet değil de çok millet mi istiyorsun ondan mı rahatsız oldun tek bayrağın yerine şu anda içerde olan ama adı milletvekili olan teröristler var ya zaman zaman el ele verip Taksim’de geziyorsunuz ya hani Gezi’nin yıl dönümünü kutladığınız kişilerin paçavraları var bayrakları yok bizim tek bayrağımız var.
SEN NASIL BUNA TERÖR ÖRGÜTÜ İŞARETİ DERSİN?
O şu anda el ele kol kola dolaştıkların Doğu Anadolu’yu Güneydoğu Anadolu’yu parçalamak istediler. Sen onlarla beraber de gittin ta Hakkari’de bir tane Türk bayrağı dalgalandıramadın. Onların paçavralarını dalgalandırdın onların desteği ile miting yaptın şimdi sen nasıl geliyorsun Rabia işaretine terör örgütünün işareti diyorsun? İşte bunun için diyoruz bir olacağız iri olacağız hep birlikte Türkiye olacağız. Bunun başka çıkışı yok.

Share
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER