(UHA) Uluslararası  Haber Ajansı

Mevlüt Çavuşoğlu, ‘Suriye’nin bütünlüğü açısından tehlikeli bir adım’

    Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Amerika Birleşik Devletleri’nin terör örgütü YPG’ye silah sevkiyatına başlaması konusunu değerlendirdi ve bir kez daha uyardı. Amerika Birleşik Devletleri’nin terör örgütü YPG’ye silah sevkiyatına başlaması Ankara – Washington hattındaki hassas başlık. Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu bir kez daha uyardı. “Suriye’nin bütünlüğü açısından tehlikeli bir adım” dedi ve şunları kaydetti; […]

Mevlüt Çavuşoğlu, ‘Suriye’nin bütünlüğü açısından tehlikeli bir adım’
01 Haziran 2017 - 0:09 'de eklendi ve 111 kez görüntülendi.

 

 

bayrak-atatürk ile ilgili görsel sonucu

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Amerika Birleşik Devletleri’nin terör örgütü YPG’ye silah sevkiyatına başlaması konusunu değerlendirdi ve bir kez daha uyardı.

Amerika Birleşik Devletleri’nin terör örgütü YPG’ye silah sevkiyatına başlaması Ankara – Washington hattındaki hassas başlık.

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu bir kez daha uyardı.

“Suriye’nin bütünlüğü açısından tehlikeli bir adım” dedi ve şunları kaydetti;

“YPG’ye verilen desteğin Suriye’nin geleceği için ne kadar riskli ve tehlikeli olduğunu da vurguluyoruz aynı şekilde bir terör örgütüne verilen silah sadece Türkiye’ye karşı değil tüm insanlığa karşı kullanılabilir. Suriye’nin toprak bütünlüğü açısından da bu adımlar son derece tehlikelidir. Suriye’nin geleceğinde istikrar arıyorsak bu yanlışlardan dönmemiz lazım yani geçici ortaklık diye bir şey olmaz.”

Share
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER