(UHA) Uluslararası  Haber Ajansı

Göçükte mahsur kalan işçileri kurtarma çalışmaları sürüyor

    Zonguldak’ta, özel bir maden ocağında meydana gelen göçükte mahsur kalan 2 işçinin kurtarılması için çalışmalar devam ediyor. Zonguldak’ın Kilimli ilçesinde özel bir maden ocağında meydana gelen göçükte mahsur kalan 2 işçiyi kurtarma çalışmaları devam ediyor. İlçeye bağlı Gelik beldesi Ayiçi mevkisinde bulunan özel maden ocağında tavanın çökmesi sonucu meydana gelen göçükte mahsur kalan […]

Göçükte mahsur kalan işçileri kurtarma çalışmaları sürüyor
31 Mayıs 2017 - 14:22 'de eklendi ve 132 kez görüntülendi.

 

 

bayrak-atatürk ile ilgili görsel sonucu

Zonguldak’ta, özel bir maden ocağında meydana gelen göçükte mahsur kalan 2 işçinin kurtarılması için çalışmalar devam ediyor.

Zonguldak’ın Kilimli ilçesinde özel bir maden ocağında meydana gelen göçükte mahsur kalan 2 işçiyi kurtarma çalışmaları devam ediyor.

İlçeye bağlı Gelik beldesi Ayiçi mevkisinde bulunan özel maden ocağında tavanın çökmesi sonucu meydana gelen göçükte mahsur kalan Tayfun Keskin (34) ile Volkan Köroğlu’na (32) ulaşılabilmesi için tahkimatın ardından Türkiye Taşkömürü Kurumu tahliye ekipleri ve çevre ocaklardan gelen madenciler çalışmalarını sürdürüyor.

Mahsur kalan işçileri kurtarmak için mesai arkadaşlarının yanı sıra çevredeki maden ocaklarından gelen işçiler de kurtarma çalışmalarına katılıyor.

Öte yandan maden ocağının önüne gelen mahsur işçilerin yakınlarının, gözyaşları içerisinde çalışmaları izlediği görüldü.

Zonguldak’ın Kilimli ilçesine bağlı Gelik beldesi Ayiçi mevkisinde bulunan özel bir maden ocağında dün tavanın çökmesi sonucu meydana gelen göçükte maden işçileri Tayfun Keskin ile Volkan Köroğlu mahsur kalmıştı.

Share
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER