(UHA) Uluslararası  Haber Ajansı

3. İdeal Ev, Evlilik ve Konut Fuarı’na yoğun ilgi

    100’ü aşkın standın yer aldığı İDEV 2017 – 3. Doğu Marmara İdeal Ev, Evlilik ve Konut fuarında yoğun ziyaretçi trafiği yaşanıyor. Tekstilden gelinliğe, gayrimenkulden beyaz eşyaya kadar ev ve evliliğe dair her türlü ürün ve markanın aynı çatı altında buluştuğu, Doğu Marmara’nın en büyük ev şöleni İDEV’de, fuarda özel indirimler de dikkat çekiyor. […]

3. İdeal Ev, Evlilik ve Konut Fuarı’na yoğun ilgi
28 Nisan 2017 - 14:12 'de eklendi ve 119 kez görüntülendi.

 

 

100’ü aşkın standın yer aldığı İDEV 2017 – 3. Doğu Marmara İdeal Ev, Evlilik ve Konut fuarında yoğun ziyaretçi trafiği yaşanıyor.

Tekstilden gelinliğe, gayrimenkulden beyaz eşyaya kadar ev ve evliliğe dair her türlü ürün ve markanın aynı çatı altında buluştuğu, Doğu Marmara’nın en büyük ev şöleni İDEV’de, fuarda özel indirimler de dikkat çekiyor.

Defileler başta olmak üzere çok sayıda etkinliğin düzenlendiği İDEV Fuarı’nda birbirinden özel sürprizler de devam ediyor.

TV programcısı Aynur Tartan’ın ile ilgili görsel sonucu

Gazeteci ve TV programcısı Aynur Tartan’ın moderatörlüğünde, Davranış Bilimleri Uzmanı ve Yazar Aşkım Kapışmak, ‘Kalbin Anahtarı Kavram Sohbetleri’  düzenlendi.

İDEV’de ‘Çocuk gelinlere hayır’ mesajı

Zübeyde Hanım Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi de, İDEV Fuarı’nda yürüttüğü farkındalık projesiyle, ‘Çocuk gelinlere hayır’ mesajı veriyor.

Yahya Kaptan Mahallesi’nde eğitim- öğretim faaliyetlerine devam eden Zübeyde Hanım Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi, bu yıl 2. Kez İdeal Ev, Evlilik ve Konut Fuarı’nda stant açtı.

Okul öğrencilerinin hünerlerinin sergilendiği stantta bu yıl çarpıcı bir farkındalık projesi de yürütüldü. ‘Dokunma Gençliğime’ sloganıyla yürütülen kampanyada, çocuk yaşta evlendirilen kız çocuklarına mesajlar veriliyor.

Hayalleri karartılan, gençliklerini yaşayamayan çocuk gelinleri temsilen, Okulun Giyim Üretim Teknolojisi öğrencisi gelinlik giyerek, Türkiye’deki en önemli toplumsal sorunlardan bir tanesi olan çocuk gelinler gerçeğine dikkat çekti. ‘Dokunma Gençliğime’ farkındalık projesi fuar ziyaretçileri tarafından taktirle karşılanıyor ve proje yoğun destek alıyor.

İDEV 2017 – 3. Doğu Marmara İdeal Ev, Evlilik ve Konut Fuar, Kocaeli Ticaret Odası ve TÜYAP Anadolu Fuarları AŞ işbirliğiyle; Kocaeli Valiliği, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, İzmit Belediyesi, Kocaeli Sanayi Odası, Gebze Ticaret Odası, Körfez Ticaret Odası, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası, Yalova Ticaret ve Sanayi Odası, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası, Bolu Ticaret ve Sanayi Odası, Doğu Marmara Kalkınma Ajansı, KOSGEB, TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi, MOBESKO, Kocaeli Müteahhitler Birliği ve Kocaeli Terziler Odası’nın katkılarıyla düzenleniyor.

KOCAELİ, UHA Haber

Share
Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER