(UHA) Uluslararası  Haber Ajansı

Zap bölgesindeki terör hedeflerine hava harekatı

    Zap bölgesindeki bölücü terör örgütüne ait hedeflere düzenlenen hava harekatında çok sayıda barınak ve sığınak vuruldu, iki terörist etkisiz hale getirildi. Türk Silahlı Kuvvetlerince, Irak’ın kuzeyinde bulunan Zap bölgesindeki bölücü terör örgütüne ait hedeflere düzenlenen hava harekatında çok sayıda silah mevzisi, barınak ve sığınak vuruldu, saldırı hazırlığındaki 2 terörist de etkisiz hale getirildi. […]

Zap bölgesindeki terör hedeflerine hava harekatı
27 Nisan 2017 - 0:13 'de eklendi ve 172 kez görüntülendi.

 

 

Zap bölgesindeki bölücü terör örgütüne ait hedeflere düzenlenen hava harekatında çok sayıda barınak ve sığınak vuruldu, iki terörist etkisiz hale getirildi.

Türk Silahlı Kuvvetlerince, Irak’ın kuzeyinde bulunan Zap bölgesindeki bölücü terör örgütüne ait hedeflere düzenlenen hava harekatında çok sayıda silah mevzisi, barınak ve sığınak vuruldu, saldırı hazırlığındaki 2 terörist de etkisiz hale getirildi.

Türk Silahlı Kuvvetlerinden yapılan bilgilendirmeye göre, alınan anlık istihbarat üzerine 13.37-13.55 saatlerinde Irak’ın kuzeyindeki Zap bölgesine hava harekatı düzenlendi.

Hava Kuvvetleri Komutanlığına bağlı savaş uçakları, bölücü terör örgütüne ait çok sayıda silah mevzisi, barınak ve sığınak vurdu, saldırı hazırlığındaki 2 teröristi etkisiz hale getirdi.

 

 

Share
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER