(UHA) Uluslararası  Haber Ajansı

Referandum sonrası liderlerin ilk buluşması

    Referandum sonrası devletin zirvesinde yer alan isimler ilk kez Anayasa Mahkemesi’nin kuruluş yıl dönümünde bir araya geldi. Anayasa Mahkemesinin 55. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla Yüce Divan Salonu’nda tören düzenlendi. Referandum sonrası devletin zirvesinde yer alan isimler ilk kez Anayasa Mahkemesi’nin kuruluş yıldönümünde buluştu.  Törende Anayasa Mahkemesi Başkanı Arslan ile Başkanvekilleri Burhan Üstün ve […]

Referandum sonrası liderlerin ilk buluşması
26 Nisan 2017 - 0:25 'de eklendi ve 233 kez görüntülendi.

 

 

Pelin Çift İle Gündem Ötesi

Referandum sonrası devletin zirvesinde yer alan isimler ilk kez Anayasa Mahkemesi’nin kuruluş yıl dönümünde bir araya geldi.

Anayasa Mahkemesinin 55. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla Yüce Divan Salonu’nda tören düzenlendi.
Referandum sonrası devletin zirvesinde yer alan isimler ilk kez Anayasa Mahkemesi’nin kuruluş yıldönümünde buluştu. 

Törende Anayasa Mahkemesi Başkanı Arslan ile Başkanvekilleri Burhan Üstün ve Engin Yıldırım konukları kapıda karşıladı.

Erdoğan ile Kılıçdaroğlu’nun tokalaşması objektiflere yansırken Başbakan Yıldırım da bir süre CHP lideri ile sohbet etti.

Liderler buluştu

Törene, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TBMM Başkanı İsmail Kahraman, Başbakan Binali Yıldırım, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Başbakan Yardımcıları Tuğrul Türkeş, Numan Kurtulmuş, Danıştay Başkanı Zerrin Güngör, Yüksek Seçim Kurulu Başkanı Sadi Güven, Askeri Yüksek İdare Mahkemesi Başkanı Tümgeneral Abdullah Arslan, Askeri Yargıtay Başkanı Tuğamiral Ahmet Zeki Liman, HDP Parti Sözcüsü Osman Baydemir, BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, bazı bakanlar, yüksek yargı organlarının başkan ve üyeleri, yabancı konuklar katıldı.

Share
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER