(UHA) Uluslararası  Haber Ajansı

Kılıçdaroğlu, faturayı CHP’li vekillere kesti

    CHP Lideri Kılıçdaroğlu, milletvekillerini referandum sürecinde ‘evet’ oylarının yüksek olduğu bölgelere gitmemekle suçladı. Referandumda milletin tercihi ‘evet’ oldu. Sonuçların ardından ‘hayır’ cephesinde yaşanan tartışmalar alevleniyor. Genel merkezde yuhalanan, artık istifa etmesi gerektiği düşünülen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, milletvekilleriyle bir araya geldiği toplantıda sitemlerini dile getirdi. EVET SEÇMENİNE GİTMEDİLER CHP’li milletvekillerini ‘evet’ oyunun […]

Kılıçdaroğlu, faturayı CHP’li vekillere kesti
26 Nisan 2017 - 0:23 'de eklendi ve 141 kez görüntülendi.

 

 

Pelin Çift İle Gündem Ötesi

CHP Lideri Kılıçdaroğlu, milletvekillerini referandum sürecinde ‘evet’ oylarının yüksek olduğu bölgelere gitmemekle suçladı.

Referandumda milletin tercihi ‘evet’ oldu. Sonuçların ardından ‘hayır’ cephesinde yaşanan tartışmalar alevleniyor.
Genel merkezde yuhalanan, artık istifa etmesi gerektiği düşünülen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, milletvekilleriyle bir araya geldiği toplantıda sitemlerini dile getirdi.
EVET SEÇMENİNE GİTMEDİLER
CHP’li milletvekillerini ‘evet’ oyunun yüksek olduğu bölgelere gitmemeleri nedeniyle eleştiren Kılıçdaroğlu, bunun referanduma katkı sağlamadığını ifade etti.
ZATEN HAYIR OYU VERMEYE YAKIN YERLERE GİTTİLER
Milliyet gazetesinin haberine göre; Kılıçdaroğlu, “Arkadaşlarımız bu süreçte çok çalıştı ancak nedense CHP’nin güçlü olduğu, zaten ‘hayır’ oyu vermeye yakın il ve ilçelere gitti. ‘Hayır’ın önde çıkacağı belli olan il ve ilçelere gitmek yerine sıkıntılı olduğumuz yerlere gidilmesinde fayda vardı. Örneğin ben Eskişehir’e gitmedim, Eskişehir’in Sivrihisar ilçesine gittim. Bundan sonra, ‘evet’ çıkan il ve ilçelere giderek, neden ‘evet’ oyu verdiğini göreceğim.” şeklinde konuştu.

Share
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER