(UHA) Uluslararası  Haber Ajansı

Ermenistan’da Türk bayrakları yakıldı

    Emenistan’da 1915 olaylarını anma etkinliğinde Türkiye ve Azerbaycan bayrakları yakıldı. Ermenistan’ın başkenti Erivan’da 1915 Olayları’nın 102’nci yıl dönümü vesilesiyle düzenlenen meşaleli yürüyüş sırasında etkinlik katılımcıları Erivan’ın merkezinde Türkiye ve Azerbaycan bayrakları yakıldı. Erivan’da sözde soykırım anısına Ermeni Devrimci Federasyonu Daşnaksutyun tarafından organize edilen meşaleli yürüyüş gerçekleştirildi. Ermenistan’ın iktidar partisi olan Ermenistan Cumhuriyetçi Partisi’nin […]

Ermenistan’da Türk bayrakları yakıldı
24 Nisan 2017 - 22:29 'de eklendi ve 201 kez görüntülendi.

 

 

Emenistan’da 1915 olaylarını anma etkinliğinde Türkiye ve Azerbaycan bayrakları yakıldı.

Ermenistan’ın başkenti Erivan’da 1915 Olayları’nın 102’nci yıl dönümü vesilesiyle düzenlenen meşaleli yürüyüş sırasında etkinlik katılımcıları Erivan’ın merkezinde Türkiye ve Azerbaycan bayrakları yakıldı.

Erivan’da sözde soykırım anısına Ermeni Devrimci Federasyonu Daşnaksutyun tarafından organize edilen meşaleli yürüyüş gerçekleştirildi.

Ermenistan’ın iktidar partisi olan Ermenistan Cumhuriyetçi Partisi’nin gençlik örgütünün yanısıra, Daşnaksutyun partisi gençlik kolu, Yerkir Tsirani partisi üyeleri ve Ermenistan işgali altındaki Dağlık Karabağ’dan ve Ermeni diasporasından kişiler katıldı.

Ermenistan’da 24 Nisan günü 1915 Olayları’nın 102’nci yıl dönümü vesilesiyle düzenlenen geleneksel meşaleli yürüyüş sırasında kaydedildi.

Kaynak : Kırım Haber Ajansı

Pelin Çift İle Gündem Ötesi

Share
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER