(UHA) Uluslararası  Haber Ajansı

Paris saldırganının kimliği belirlendi

  Paris Cumhuriyet Savcısı Molins, saldırganın kimliğinin belirlendiğini duyurdu. Paris Cumhuriyet Savcısı François Molins, Champs Elysees Caddesi’ndeki saldırıyı gerçekleştiren kişinin kimliğinin tespit edildiğini açıkladı. Molins, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, soruşturmanın selameti için şimdilik saldırganın kimliğinin açıklanmayacağını bildirdi. Saldırganın evinde arama yapılıyor Saldırganın suç ortağı olup olmadığını konusunun araştırıldığını aktaran Molins, bu kişinin Paris yakınında Seine-et-Marne […]

Paris saldırganının kimliği belirlendi
21 Nisan 2017 - 9:43 'de eklendi ve 137 kez görüntülendi.

 

Paris Cumhuriyet Savcısı Molins, saldırganın kimliğinin belirlendiğini duyurdu.

Paris Cumhuriyet Savcısı François Molins, Champs Elysees Caddesi’ndeki saldırıyı gerçekleştiren kişinin kimliğinin tespit edildiğini açıkladı.

Molins, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, soruşturmanın selameti için şimdilik saldırganın kimliğinin açıklanmayacağını bildirdi.

Saldırganın evinde arama yapılıyor

Saldırganın suç ortağı olup olmadığını konusunun araştırıldığını aktaran Molins, bu kişinin Paris yakınında Seine-et-Marne kasabasındaki evinde polisin arama yaptığını ifade etti.

Saldırgan polis tarafından tanınıyor

Savcı Molins, polis tarafından tanınan saldırganın terörle mücadele soruşturması geçirdiği bilgisini de paylaştı.

BFM kanalı ise polis tarafından ölü ele geçirilen saldırganın 39 yaşında ve Fransa vatandaşı olduğunu, başkent yakınındaki Seine-Saint-Denis kasabasında doğduğu bilgisini verdi.

Fransız televizyon kanalı, sabıkalı olduğu belirlenen saldırganın, istihbarat servisinin de takibinde olduğunu kaydetti.

 

Share
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER