(UHA) Uluslararası  Haber Ajansı

Mardin’de teröristlerin inlerine girildi

    Mardin’de PKK’ya yönelik operasyonda, tuvalet, mutfak ve teröristlerin yatmak için kullandığı bölmelerden oluşan sığınakta, patlayıcı yapımında kullanılan malzemeler ele geçirildi. Mardin’in Savur ilçesinde terör örgütü PKK’ya yönelik operasyonda, tuvalet, mutfak ve teröristlerin yatmak için kullandığı bölmelerden oluşan sığınakta, patlayıcı yapımında kullanılan malzemeler bulundu. Güvenlik kaynaklarından alınan bilgiye göre, jandarma ekipleri, ilçeye bağlı Taşlık […]

Mardin’de teröristlerin inlerine girildi
21 Nisan 2017 - 1:05 'de eklendi ve 65 kez görüntülendi.

 

 

Mardin’de PKK’ya yönelik operasyonda, tuvalet, mutfak ve teröristlerin yatmak için kullandığı bölmelerden oluşan sığınakta, patlayıcı yapımında kullanılan malzemeler ele geçirildi.

Mardin’in Savur ilçesinde terör örgütü PKK’ya yönelik operasyonda, tuvalet, mutfak ve teröristlerin yatmak için kullandığı bölmelerden oluşan sığınakta, patlayıcı yapımında kullanılan malzemeler bulundu.

Güvenlik kaynaklarından alınan bilgiye göre, jandarma ekipleri, ilçeye bağlı Taşlık Mahallesi kırsalında operasyon düzenledi.

Operasyonda jandarma ekipleri, terör örgütü PKK’ya ait tuvalet, mutfak ve teröristlerin yatmak için kullandığı bölmelerden oluşan bir sığınak tespit etti.

Sığınaktaki aramada, el yapımı patlayıcı yapımında kullanılan malzemeyle çok sayıda yaşam, gıda ve örgütsel malzeme ele geçirildi.

Bölgede, terör örgütüne yönelik operasyon sürüyor.

Share
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER