(UHA) Uluslararası  Haber Ajansı

Yıldırım: İtirazları değerlendirmek bizim işimiz değildir

    Başbakan Yıldırım, “İtirazlar YSK’nın değerlendirmesi sonucu kamuoyuyla paylaşılacaktır. Bizim onun üzerine bir laf söylememiz yanlış olur.” dedi. AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım, AK Parti 116. Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı öncesi partisinin genel merkezine girişinde gazetecilere açıklamada bulundu. Yıldırım, halk oylamasına ilişkin referandum sonucuna itirazlarla ilgili olarak, “Yapılan bu itirazlar Yüksek […]

Yıldırım: İtirazları değerlendirmek bizim işimiz değildir
19 Nisan 2017 - 11:49 'de eklendi ve 107 kez görüntülendi.

 

 

Başbakan Yıldırım, “İtirazlar YSK’nın değerlendirmesi sonucu kamuoyuyla paylaşılacaktır. Bizim onun üzerine bir laf söylememiz yanlış olur.” dedi.

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım, AK Parti 116. Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı öncesi partisinin genel merkezine girişinde gazetecilere açıklamada bulundu.

Yıldırım, halk oylamasına ilişkin referandum sonucuna itirazlarla ilgili olarak, “Yapılan bu itirazlar Yüksek Seçim Kurulunun değerlendirmesi sonucu kamuoyuyla paylaşılacaktır. Bizim onun üzerine bir laf söylememiz yanlış olur. Bizim işimiz değildir, biz görevimizi yaptık, sandığı milletin önüne getirdik ve milletin kararını vermesini sağladık.” dedi.

 

Share
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER